reklama

Športový deň na zelenej ploche TMT The Mall sľubuje pohyb a dobrú zábavu. Na svoje si prídu aj milovníci psov

Športový deň je ďalším podujatím v rámci obľúbených Rodinných nedieľ v priestoroch zelenej zóny The Mall TMT Trnava.

Najbližšie nedeľné popoludnie – 27. mája 2018 v čase od 14. do 18. hodiny – je určené všetkým, ktorí majú radi šport, pohyb, ale aj zábavu.

Rodiny s deťmi budú mať možnosť vyskúšať si viacero druhov športov, ale aj strieľanie z luku, vzduchovky, zahrať si air hokej, golf či zacvičiť si na trampolínkach s profi trénerkou.

Ilustračné foto

V rámci Športového dňa bude pripravené aj ukážky práce organizácie Rescuers Slovakia a ich skvelých záchranárskych psíkov, ktorí odprezentujú, čo všetko dokážu psy, ktoré sú vycvičené na vyhľadávanie stratených osôb.

Občianske združenie Tancujúce labky zasa predvedie iných šikovných psov s ukážkami dogdancingu a dogfresbee.

K dispozícii bude aj nafukovacia atrakcia a tvorivé dielne, detský kútik pre najmenších pripraví spoločnosť SWAN, tanečné vystúpenie predvedie profi tanečná škola Styleunits.

A preto milovníci športu, psov a rodinnej nedele by nemali ostať doma, ale mali by prísť na zelenú plochu do TMT.

Oragnizátori vás srdečne pozývajú. Vstup je zdarma.

FB udalosť:
https://www.facebook.com/events/174768046689068

Ulož ako PDF
Napísal 25. mája 2018 8:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.