reklama

Športový deň na zelenej ploche TMT The Mall sľubuje pohyb a dobrú zábavu. Na svoje si prídu aj milovníci psov

Športový deň je ďalším podujatím v rámci obľúbených Rodinných nedieľ v priestoroch zelenej zóny The Mall TMT Trnava.

Najbližšie nedeľné popoludnie – 27. mája 2018 v čase od 14. do 18. hodiny – je určené všetkým, ktorí majú radi šport, pohyb, ale aj zábavu.

Rodiny s deťmi budú mať možnosť vyskúšať si viacero druhov športov, ale aj strieľanie z luku, vzduchovky, zahrať si air hokej, golf či zacvičiť si na trampolínkach s profi trénerkou.

Ilustračné foto

V rámci Športového dňa bude pripravené aj ukážky práce organizácie Rescuers Slovakia a ich skvelých záchranárskych psíkov, ktorí odprezentujú, čo všetko dokážu psy, ktoré sú vycvičené na vyhľadávanie stratených osôb.

Občianske združenie Tancujúce labky zasa predvedie iných šikovných psov s ukážkami dogdancingu a dogfresbee.

K dispozícii bude aj nafukovacia atrakcia a tvorivé dielne, detský kútik pre najmenších pripraví spoločnosť SWAN, tanečné vystúpenie predvedie profi tanečná škola Styleunits.

A preto milovníci športu, psov a rodinnej nedele by nemali ostať doma, ale mali by prísť na zelenú plochu do TMT.

Oragnizátori vás srdečne pozývajú. Vstup je zdarma.

FB udalosť:
https://www.facebook.com/events/174768046689068

Ulož ako PDF
Napísal 25. mája 2018 8:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.