reklama

Rodinné nedele na zelenej ploche The Mall pokračujú už piatym rokom. Pozrite si zoznam akcií

Minulý víkend odštartoval v priestoroch zelenej zóny The MALL Trnava (TMT) vedľa Mc Donald’s na Novej ulici pri obchvate už 5. ročných obľúbených Rodinných nedieľ. Aj v tomto roku pripravujú organizátori pre rodiny s deťmi sériu zaujímavých podujatí.

Prvou tohtoročnou akciou na zatrávnenej ploche TMT bola Jarná šarkaniáda. Počasie tomuto druhu zábavy prialo a šarkany lietali ako divé.

Do konca tohto školského roka sa uskutočnia v zóne ešte štyri podujatia – po dve v máji aj v júni.

„Okrem toho prinášame novinku – okrem tradičných Rodinných nedieľ bude deťom k dispozícii menší program každú nedeľu,“ upozornil event manažér Jakub Hrušovský.


Piatu sezónu Rodinných nedieľ otvorila Jarná šarkaniáda

V máji sa uskutočnia dve hlavné podujatia – 12.5. 2019 bude Hasičský deň s návštevou hasičov, ukážkami techniky, súťažami, zábavným fotením, pre mamičky bude k sviatku pripravené líčenie aj kvety.

Poslednú májovú nedeľu 26.5. sa uskutoční Historický deň so sokoliarom, hostorickým kolotočom aj zábavnými hrami pre deti.

V nedeľu 5. mája a 19. mája, rovnako tak 2. a 16. júna 2019 v čase od 14. do 18. hodiny bude na zelenej ploche v prípade priaznivého počasia pripravené maľovanie na tvár, nafukovacia atrakcia či občerstvenie.

Deviateho júna si prídu na svoje všetci tí, ktorí majú radi zvieratá. Deň zvierat prinesie jazdu na koni, ukážky výcviku záchranárskych psov, workshop o staraní sa o psíkov a mnohé ďalšie.

Poslednou akciou pred letnými prázdninami bude 23. júna Piknik v TMT. Návštevníkov čaká tradične pohodová rodinná nedeľa, kde vládne dobrá nálada a idylka, sedenie na dekách, podáva sa chutné občerstvenie.

Súčasťou všetkých Rodinných nedieľ je vždy nafukovacia atrakcia a tvorivé dielne. Podujatia začínajú o 14. končia o 18. hodine. Vstup je voľný.

Aktuálne informácie o podujatiach nájdete na www.themalltrnava.sk/sk/rodinne-nedele.html, rovnako aj na Facebooku (www.facebook.com/THEMALLTRNAVA) a portáli trnava-live.sk.

(PR)Piatu sezónu Rodinných nedieľ otvorila Jarná šarkaniáda

Ulož ako PDF
Napísal 3. mája 2019 7:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.