reklama

Na zelenej ploche v TMT The Mall bude v nedeľu šarkaniáda

V nedeľu 29. septembra sa uskutoční na trávnatej ploche v areáli TMT The Mall Trnava Jesenná šarkaniáda. Podujatie určené pre rodiny s deťmi začína o 14.30 hodine.

Vezmite rodinu, šarkanov a prídite stráviť príjemnú jesennú rodinnú nedeľu s aktivitou pre celú rodinu – púštaním šarkanov. Ak nemáte šakana, na mieste bude možné si ich zakúpiť. Spoločné púšťanie šarkanov začne o 15. hodine.

Počasie vyzerá sľubne, meteorológovia predpovedajú, že popoludnie bude bez zrážok a dokonca má pofukovať sviežy južný vietor.

Súčasťou rodinne nedele bude aj divadelné predstavenie, maľovanie na tvár, nafukovacia atrakcia, tanečný workshop či detský kútik pre najmenších.

Najlepší piloti šarkanov získajú pekné ceny.

Ilustračné foto

Program Rodinnej nedele v TMT – Šarkaniáda:

14,30 – Tanečné vystúpenie a tanečný workshop pre deti – Crazy Family – deti z tanečného štúdia nám zatancujú tance v štýle latino, lektorka si titež pripravila tanečný workshop pre všetky deti

15,30 & 16,30 – Tanečné vystúpenie – Candy klub Trnava – tanečníci nám predvedú ukážku z pripravovaného muzikálu ľaové kráľovstvo v ktorom sú spevácko- tanečné aj akrobatické choreografie.

14,00 – 18,00 – SWAN detský kútik – pre najmenšie deti si spoločnosť swan pripravila aktivity pre najmenších

15,45 – 16,30 – Ministerstvo nápadov – Divadlo Maťo – napínavý príbeh pre malých aj veľkých

Maľovanie na tvár – obľúbená aktivita pre všetky deti

17,30 – Vyhodnotenie a odovzdanie cien

Ulož ako PDF
Napísal 28. septembra 2019 21:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na zelenej ploche v TMT The Mall bude v nedeľu šarkaniáda”

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.