reklama

Jarná šarkaniáda otvára ďalšiu sezónu Rodinných nedieľ v zelenej zóne TMT Trnava

Rodinné nedele na zelenej zatrávnenej ploche nákupnej zóny TMT Trnava pri obchvate štartujú ročník 2018 už túto nedeľu 29. apríla.

Prvým podujatím bude Jarná šarkaniáda, preto oprášte šarkanov a ak žiadneho nemáte, od 13.30 si úriamo v areáli môžete vybrať toho svojho.

Spoločné púšťanie šarkanov začne o 14.30 hodine.

Ilustračné foto

Od 15.30 je na programe detské predstavenie Divadla SpozaVoza pod názvom Ahoj, pán Sova!

Pripravené budú aj tanečné vystúpenia Tanečného a pohybového centra Rusalka (15.00) a trnavského tanečného štúdia Styleunits (16.00).

Od 16.30 sa deti môžu zúčastniť tanečného workshopu.

Vyhodnotenie púšťania šarkanov v kategóriách najkrajší letec, najrýchlejší letec a najdhšie letiaci šarkan na oblohe príde na rad o 17. hodine.

K dispozícii budú počas celého popoludnia aj tradičné tvorivé dielne a nafukovacia atrakcia.

Rodinné nedele bude organizovať TMT Trnava každú druhú nedeľu, na zelenej ploche sa uskutoční pred letnými prázdninami Hasičský deň (13.5.), Športový deň (27.5.), Historický deň (10.6.) a Piknik v TMT (24.6.).

Link na FB udalosť: https://www.facebook.com/events/2063591200561729/

Ulož ako PDF
Napísal 28. apríla 2018 19:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.