reklama

Pozvánka: Sezónu Rodinných nedieľ v TMT zakončí Tekvičkový deň

Tohtoročnú sezónu Rodinných nedieľ na zatrávnenej ploche v obchodnej zóne The Mall pri obchvate zakončí 14. októbra 2018 Tekvičkový deň.

Organizátori zabezpečia 50 kusov tekvíc zdarma. Rodičom stačí, ak si prinesú nástroje na vyrezávanie, prípadne aj svoje vlastné tekvice.

Najkrajšie výtvory budú odmenené.

Ilustračné foto

Už tradične nebudú počas Rodinnej nedele chýbať tvorivé dielne a nafukovacia atrakcia, pre najmenších budú pripravené aktivity a hračky vo Swan kútiku, k dispozícii bude aj modelovanie z keramickej hliny.

Deti sa isto potešia aj šou v podaní Ronalda McDonalda.

O 15.30 zahrá Divadlo Spoza Voza hru Ružová rozprávka.

Keďže pokračuje babie leto a príjemné slnečné počasie, pokojne si so sebou vezmite aj šarkana.

Začiatok je o 14. hodine, akcia potrvá do 18.00.

Vstup je zdarma.

FB event: www.facebook.com/events/557561344674033/

Ulož ako PDF
Napísal 13. októbra 2018 21:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.