reklama

Ochranca hradieb Trnavy – pozvánka na Deň detí v stredovekom štýle

Deň detí je síce 1. júna, my ho však oslávime aj v nedeľu 5. júna od 14.00 do 19.00 h, a to v stredovekom štýle a na netradičnom mieste medzi Bazilikou sv. Mikuláša a hradbami.

Pri hradbách budú mať vaše ratolesti možnosť absolvovať výcvik ochrancu mestských hradieb – streľbu z kuše a luku, naučia sa pochodovať vo formáciách, prebádajú románsky karner a vyskúšajú si bubnovanie.

Po splnení všetkých disciplín dostane adept odmenu – dekrét ochrancu hradieb Trnavy, ktorú udelí kapitán mestskej posádky. Nebudú chýbať divadielka, stredoveký kolotoč či fotokútik.

Vstup na podujatie je zdarma.

Program:

Počas dňa: Komentované prehliadky románskeho karneru a súťaže
14.30 h Divadlo NaHojdačke: Lomidrevo
16.30 h Divadlo NaHojdačke: Na Zemi dobre mi
17.15 h Rytmika: Bubnovačka (workshop)

dendeti_ochranca

Ulož ako PDF
Napísal 2. júna 2016 5:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.