reklama

Ochranca hradieb Trnavy – pozvánka na Deň detí v stredovekom štýle

Deň detí je síce 1. júna, my ho však oslávime aj v nedeľu 5. júna od 14.00 do 19.00 h, a to v stredovekom štýle a na netradičnom mieste medzi Bazilikou sv. Mikuláša a hradbami.

Pri hradbách budú mať vaše ratolesti možnosť absolvovať výcvik ochrancu mestských hradieb – streľbu z kuše a luku, naučia sa pochodovať vo formáciách, prebádajú románsky karner a vyskúšajú si bubnovanie.

Po splnení všetkých disciplín dostane adept odmenu – dekrét ochrancu hradieb Trnavy, ktorú udelí kapitán mestskej posádky. Nebudú chýbať divadielka, stredoveký kolotoč či fotokútik.

Vstup na podujatie je zdarma.

Program:

Počas dňa: Komentované prehliadky románskeho karneru a súťaže
14.30 h Divadlo NaHojdačke: Lomidrevo
16.30 h Divadlo NaHojdačke: Na Zemi dobre mi
17.15 h Rytmika: Bubnovačka (workshop)

dendeti_ochranca

Ulož ako PDF
Napísal 2. júna 2016 5:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.