reklama

Obchodné centrum SOFI na Bratislavskej ulici otvoria 13. apríla. Pozrite si zoznam prevádzok

Obyvatelia, zamestnanci a návštevníci južnej časti Trnavy alebo okolitých obcí budú môcť už čoskoro využívať nové obchodné centrum. Každodenný nákup vybavia v OC SOFI na Bratislavskej ulici.

„OC SOFI otvoríme pre zákazníkov 13. apríla 2019 posledný víkend pred veľkonočnými sviatkami,“ hovorí Michael Kasarda, marketingový manažér projektu OC SOFI.

„V čase otvorenia ešte ostáva posledný obchodný priestor voľný na prenájom, no už teraz máme pre návštevníkov pripravený pestrý a atraktívny mix prevádzok,“ dodáva.


Aktuálne fotografie z prvej polovice marca

FOTO: OC SOFI

OC SOFI má 2500 metrov štvorcových predajnej plochy a 90 bezplatných parkovacích miest v tesnej blízkosti prevádzok.

Medzi prevádzky OC SOFI budú patriť obchod s potravinami, kaviareň, showroom sedačiek a kobercov, lekáreň, kvetinárstvo, trafika či drogéria.

ZOZNAM PREVÁDZOK OC SOFI

• Kraj, prémiové potraviny
• Phase, showroom sedačiek a kobercov
• 101 Drogerie, drogéria
• Dr. Kováč, lekáreň
• Magnus Game, club & café
• Vigeo, ortopedické a pohybové štúdio
• Fiori, kvetinárstvo
• GGT Tabak, trafika

Dominantou obchodného centra budú prémiové potraviny Kraj – pôjde o vôbec prvú prevádzku mimo Bratislavy. Kraj sa sústredí na zdravé potraviny a produkty od lokálnych výrobcov.

Obchodné centrum pripravuje na otvárací víkend 13.-14. apríla v čase od 11:00 do 17:00 aj bohatý sprievodný program, jednotlivé prevádzky chystajú akcie a uvádzacie zľavy.

FOTO: OC SOFI

Ulož ako PDF
Napísal 15. marca 2019 10:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Obchodné centrum SOFI na Bratislavskej ulici otvoria 13. apríla. Pozrite si zoznam prevádzok”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.