reklama

Obchodné centrum Sofi na Bratislavskej ulici plánujú otvoriť v apríli

Obyvatelia, pracujúci a návštevníci Trnavy alebo okolitých obcí už nebudú musieť kvôli rýchlemu nákupu tráviť čas v zápche cestou do centra. Každodenný nákup môžu vybaviť v OC SOFI na Bratislavskej ulici.

„Predpokladaný termín otvorenia Obchodného centra SOFI je plánovaný na apríl 2019,“ hovorí Michael Kasarda, marketingový manažér projektu OC SOFI.

Dominantou obchodného centra budú prémiové potraviny Kraj – pôjde o vôbec prvú prevádzku Kraj mimo Bratislavy. Kraj sa sústredí na zdravé potraviny a produkty od lokálnych výrobcov.


OC Sofi na Bratislavskej ulici

„Pre zákazníkov pripravujeme celú občiansku vybavenosť, od obchodov cez kaviareň až po ortopedické a pohybové centrum,“ hovorí Michael Kasarda.

Celková obchodná plocha bude 2500 metrov štvorcových a k dispozícii bude 90 bezplatných parkovacích miest.

„Obchodné centrum, ktorého lokalita sa rýchlo rozvíja, bude stáť na jednej z najrušnejších ciest v Trnave, kadiaľ denne prejde vyše 13-tisíc áut. V blízkosti je sídlisko, veľký priemyselný park, či predajne áut,“ dodáva marketingový manažér projektu.

Obchodné centrum aktuálne disponuje už len poslednými voľnými priestory na prenájom, ktoré prinášajú obchodné príležitosti, ako napríklad otvorenie gastro prevádzky či obchodu s domácimi potrebami.

INFO

• Nové Obchodné centrum SOFI na Bratislavskej ulici sa blíži k dokončeniu, otvorenie je naplánované na jar 2019.

• OC SOFI poskytne občiansku vybavenosť pre juh Trnavy a okolie – doteraz sú zazmluvnené prevádzky: potraviny, lekáreň, drogéria, trafika, kaviareň a ortopedické a pohybové centrum.

• Výhodou OC SOFI je nielen plne prispôsobiteľný priestor so zaujímavým architektonickým riešením, ale aj dopravná dostupnosť – autom, MHD či bicyklom – a dostatočná kapacita parkoviska.


Výstavba OC Sofi má byť ukončená v apríli

Ulož ako PDF
Napísal 8. januára 2019 9:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.