reklama

Pobočka Colného úradu sa sťahuje z Ružovej ulice do budovy Aquapolis na Piešťanskej

Pobočka Colného úradu Trnava mení svoje sídlo z Ružovej na Piešťanskú ulicu v Trnave. Komunikačná infraštruktúra bude z dôvodu sťahovania vo štvrtok 3. septembra 2015 od 07.30 do 15.30 hod. nedostupná.

Colný úrad Trnava oznamuje verejnosti, že z dôvodu sťahovania pobočky bude vo štvrtok 3. septembra 2015 na Pobočke Colného úradu Trnava, Ružová 3 prerušené dátové aj telefónne spojenie.

„Z uvedeného dôvodu nebude možné v tento deň pobočku kontaktovať telefonicky ani elektronicky. Mobilné telefóny zostávajú funkčné,“ informovala Iveta Zlochová, hovorkyňa CÚ Trnava.

Od piatka 4. spetembra 2015 bude pobočka pre verejnosť k dispozícii už na novej adrese na Piešťanskej 3, 917 01 Trnava.

V septembri 2014 sa do biznis centra na okraji Trnavy presťahovala aj Ústredňa Colného úradu Trnava, ktorá sídlila v minulosti na Ľudovej ulici.

aquapolis
Biznis centrum Aquapolis

Ulož ako PDF
Napísal 3. septembra 2015 8:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pobočka Colného úradu sa sťahuje z Ružovej ulice do budovy Aquapolis na Piešťanskej”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.