reklama

Vstup do budovy Daňového úradu v Trnave uľahčí rampa pre imobilných občanov

Pred sídlom Daňového úradu v Trnave na Hlbokej ulici pribudla rampa pre imobilných občanov.

Finančná inštitúcia vybudovala bezbariérový prístup osobám so zdravotným postihnutím v rámci komplexnejšej rekonštrukcie priestorov, ktorú objekt podstúpil pred niekoľkými mesiacmi.

danovy-urad
Daňový úrad v Trnave

V budove trnavského daňového úradu pred časom zväčšili priestory klientskej zóny, vymenili podlahy, radiátory, elektroinštalácie, okná a podlahy v kanceláriách a zrekonštruovali hygienické zariadenia.

V objekte zrealizovali aj výmenu dvoch osobných výťahov.

Požiadavka na vybudovanie bezbariérového vstupu do budovy vyplývala zo stavebného povolenia.

Daňový úrad umiestnil rampu čiastočne aj na pozemkoch vo vlastníctve mesta Trnava. Potrebných šestnásť metrov štvorcových pozemku pod rampou plánuje mesto poskytnúť Finančnému riaditeľstvu SR vo forme výpožičky.

Ulož ako PDF
Napísal 4. septembra 2014 8:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.