reklama

VIDEO: Maskovaní páchatelia rozbili kamery firmy na Jeruzalemskej. Majiteľ ponúka za informácie odmenu

Prípad sa odohral ešte na konci júla tohto roka. Rieši ho aj polícia, no zatiaľ bezvýsledne.

Zvláštne veci sa dejú v jednom z domov, ktorý má vchod z Jeruzalemskej ulice v Trnave. Koniec pozemku sa nachádza na Michalskej pri hradbách.

V dome sídli súkromná firma. Do jej priestorov vnikli v polovici augusta neznámi páchatelia. Ukradli elektorniku v hodnote niekoľkých tisíc eur.

„Boli tam kvalitné fotoaparáty Nikon D70 a D90, videokamera a ďalšie veci,“ hovorí majiteľ firmy. Jeho meno máme v redakcii, zverejňovať ho nechce.

Ako sa zdá, na krádež a vlámanie sa zlodeji pripravili pár dní predtým.

„Najprv nám rozbili bezpečnostné kamery z obidvoch strán objektu, neskôr nás vykradli. Logicky to vyzerá, akoby sa na svoj lup pripravovali a zabezpečili sa proti prípadným dôkazom v podobe videozáznamu,“ myslí si poškodený Trnavčan.

kamery-michalska
Maskovaný páchateľ zachytený kamerou. Krátko na to ju rozbije kladivom

Pred niekoľkými dňami sa rozhodol pokúsiť sa vypátrať maskovaných páchateľov pomocou záznamu z kamier inštalovaných zo zadnej strany pozemku, ktoré hľadia na Michalskú uličku.

„Otvorene hovorím, že príliš tomu šancu nedávam, ale človek nikdy nevie,“ priznáva.

Na kamerovom zázname je vidieť, ako sa páchatelia pohybujú po Michalskej uličke, vyšplhajú sa ku kamerám a po chvíli ju jeden z nich rozbije úderom kladiva.

Zjavne boli pripravení a vedeli, čo robia.

„Prípad sme samozrejme ohlásili aj na polícii. Vyšetrovanie prebieha, no zatiaľ bezvýsledne,“ konštatuje.

Za informácie vedúce k identifikácii páchateľov ponúka Trnavčan odmenu. Prípadní svedkovia sa môžu prihlásiť aj anonymne na e-mailovej adrese kradezjeruzalemska@gmail.com.

VIDEO: Dvojica páchateľov zneškodňuje bezpečnostné kamery

Ulož ako PDF
Napísal 29. septembra 2015 15:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.