reklama

Legendárne scénky Kaisera a Lábusa si môžete pripomenúť naživo v Trnave

Hodina dějepisu, Vozembouch, Ještěrka, Referent Kubrt… to je len malý výber z mnohých nezabudnuteľných scénok, ktoré populárna herecká dvojica Oldřich Kaiser a Jiří Lábus vytvorila za celých 40 rokov spolupráce.

Okrúhle jubileum oslávi piatimi exkluzívnymi predstaveniami na Slovensku, kde si môžete pripomenúť kultové scénky a dialógy tejto hereckej a autorskej dvojice z programov Možná přijde i kouzelník, Ruská ruleta alebo Zeměkoule, tešiť sa môžete aj na improvizáciu a ich nezameniteľný humor.

Na Slovensku odohrá humoristická dvojica iba päť predstavení. Jedno z nich, v stredu 18. novembra 2015, sa uskutoční v Music a Cafe v City Arene.

Kaiser-a-Labus-scenky

V druhej časti večera vymení na javisku Oldřich Kaiser svojho hereckého kolegu Jirku za pesničkárku Dášu Vokatou a do ruky zoberie husle a elektrickú gitaru.

V spojení s Dášou, známou pesničkárkou úzko spätou s českým undergroundom, sa z Oldy stane pravý rocker a naplní sálu rockovými riffmi, dojemnými duetmi a najmä neskutočnou sálajúcou energiou.

Spojenie osôb z rôznych svetov, kde sa na jednom pódiu stretne mediálne známy herec s undergroundovou pesničkárkou, ktorá žila mnoho rokov v nútenej emigrácii vo Viedni, je „třeskuté“.

Oboch spojila osoba Ivana M. „Magora“ Jirouse, po ktorého boku Dáša prežila 20 rokov života.

Oldřich Kaiser nakrútil v roku 2009 spolu s I. M. Jirousem „Pravdivý příběh Plastic People“. S Dášou začali vystupovať a vo februári 2014 a vydali spoločne CD Dva divoký koně.

Vstupenky sú už v predaji v Music a Cafe v priestoroch City Areny.

VIDEO:

Ulož ako PDF
Napísal 4. novembra 2015 8:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.