reklama

Do Trnavy prichádza nová reštaurácia s ázijskou kuchyňou RUNNING & SUSHI

Čínsku, thajskú či japonskú kuchyňu môžete ochutnať od stredy 18. novembra v novej reštaurácii RUNNING & SUSHI v trnavskej City Arene. Vstup do reštaurácie je situovaný z Kollárovej ulice.

Jedlá ázijskej kuchyne, klasické aj špeciálne nápoje, nové príjemné prostredie a zaujímavé služby ponúka Trnavčanom reštaurácia RUNNING & SUSHI.

Špecialitou reštaurácie je tzv. bežiace sushi – teda jedlo, ktoré je uložené na páse točiacom sa popri boxoch na sedenie a zákazníci si ktorékoľvek z jedál môžu jednoducho zobrať.

„Bežiace sushi je v Trnave úplnou novinkou, tento v zahraničí obľúbený spôsob podávania jedál v súčasnosti nenájdete nikde ani v širokom okolí,“ hovoria prevádzkovatelia reštaurácie.

running-sushi-1
Pohľad do interiéru reštaurácie dva dni pred otvorením

Reštaurácia má kapacitu 90 miest a podľa spôsobu podávania jedla je rozdelená na dve časti.

V prízemnej časti za jednorazový poplatok 8,90 eura (deti do výšky 130 cm 4,90 eura) môžete jesť koľko sa do vás zmestí a jedlá si vyberáte z bežiaceho pásu podľa vlastnej chuti.

Na prvom poschodí sa nachádza samoobslužná časť, kde si zákazníci môžu naložiť plný jednorazový tanier za cenu 3,90 eura.

Otvorenie reštaurácie RUNNING & SUSHI prináša pre zákazníkov uvádzaciu zľavu na všetky jedlá aj nápoje vo výške 30 percent v dňoch od 18. do 22. novembra.

Zákazníkov privítajú vkusne zariadené a plne klimatizované priestory, v kuchyni používajú najmodernejšie vybavenie.

Prevádzkovatelia reštaurácie už viac ako desať rokov úspešne prevádzkujú aj známe a obľúbené trnavské reštaurácie na Vajanského a Tamaškovičovej ulici.

RUNNING & SUSHI je otvorené denne o 10. do 22. hodiny.

(PR článok)

Fotogaléria:

running-sushi-2

running-sushi-3

running-sushi-4

running-sushi-5

running-sushi-6

running-sushi-7

running-sushi-8

running-sushi-9

running-sushi-10

running-sushi-11

Ulož ako PDF
Napísal 17. novembra 2015 9:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.