reklama

Mesto ponúka vodičom možnosť využívať bezplatné nočné a víkendové parkovanie na Družbe

Mnohí obyvatelia sídliska Družba vedia, že nájsť vo večerných hodinách voľné parkovacie miesto v blízkosti bydliska je otázkou šťastia. Ak sa na nich neusmeje, často núdzovo parkujú vo väčšej vzdialenosti od svojho domu a tŕpnu, či ráno nájdu svoje vozidlo tam, kde ho zanechali. Mesto Trnava chce preto upriamiť pozornosť Trnavčanov na možnosť bezpečného bezplatného celonočného a víkendového parkovania na parkovisku na Starohájskej ulici, ktoré je chránené závorovým systémom a monitorované kamerovým systémom mestskej polície.

Parkovacie miesta pred daňovým úradom, poliklinikou a sídlom Trnavského samosprávneho kraja sú spoplatnené podľa platného Všeobecne záväzného nariadenia každý deň od pondelka do piatku od 8. hodiny ráno do 18.00 hodiny večer.

Závorový systém umožňuje v týchto dňoch využiť bezplatné parkovanie od 18. hodiny do 8. hodiny ráno, a tiež cez víkend od piatku 18. hodiny do pondelka 8. hodiny ráno.

starohajska-1

starohajska-parking

Pre lepšiu orientáciu v možnostiach bezplatného parkovania na Starohájskej uvádza mesto niekoľko príkladov.

Príklad 1: Autom vojdem na parkovisko v piatok o 17.01 h, do pondelka 7.59 h mám bezplatné parkovanie. Žetón vložím pri výjazde priamo do výjazdového terminálu, automatickú pokladňu nepoužijem.

Príklad 2: Autom vojdem na parkovisko v piatok o 18.01 h, do pondelka 8.59 h mám bezplatné parkovanie. Žetón vložím pri výjazde priamo do výjazdového terminálu, automatickú pokladňu nepoužijem.

Príklad 3: Autom vojdem na parkovisko v pondelok o 17.01 h, do utorka 7.59 h mám bezplatné parkovanie. Žetón vložím pri výjazde priamo do výjazdového terminálu, automatickú pokladňu nepoužijem.

Príklad 4: Autom vojdem na parkovisko v pondelok o 18.01 h, do utorka 8.59 h mám bezplatné parkovanie. Žetón vložím pri výjazde priamo do výjazdového terminálu, automatickú pokladňu nepoužijem.

Keď budete večer znova márne hľadať na Hlbokej kúsok voľného priestoru pre svoje auto, skúste využiť parkovisko na Starohájskej, ktoré je zvyčajne vo večerných a nočných hodinách takmer prázdne.

Okrem bezpečného parkovania pod kamerami a za závorovým systémom ušetríte svoj čas a nervy pri každodennom hľadaní parkovacieho miesta.

Návod na parkovanie v Zóne C – parkovisku na Starohájskej nájdete v tomto linku.

Zvlášť upozorňujeme pri bezplatnom parkovaní na bod 4 v návode.

(TS mesta Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 3. marca 2016 15:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto ponúka vodičom možnosť využívať bezplatné nočné a víkendové parkovanie na Družbe”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.