reklama

Zápisy detí do prvého ročníka ZŠ budú v Trnave 7. a 8. apríla

Vo štvrtok 7. a v piatok 8. apríla 2016 od 10. do 18. hodiny sa vo všetkých trnavských základných školách v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta bude uskutočňovať zápis prváčikov.

Do škôl, v ktorých prežijú veľkú časť nasledujúcich deviatich rokov svojho života, sa v týchto dňoch zapíšu nielen úplní nováčikovia, ale aj budúci žiaci s odloženou školskou dochádzkou.

swan-deti

Ilustračné foto

Zápis detí do prvého ročníka sa uskutoční v zmysle VZN č. 451 o určení miesta a času zápisu dieťaťa na plnenie povinnej školskej dochádzky v základnej škole, ktorej zriaďovateľom je Mesto Trnava.

Základná škola pri zápise dieťaťa na plnenie povinnej školskej dochádzky vyžaduje nasledovné osobné údaje:

meno a priezvisko, dátum narodenia, rodné číslo, miesto narodenia, národnosť, štátne občianstvo, trvalé bydlisko dieťaťa,

meno a priezvisko, adresa zamestnávateľa, trvalé bydlisko zákonných zástupcov,

vyjadrenie súhlasu druhého rodiča sa vyžaduje v prípade, že dieťa je v striedavej starostlivosti oboch rodičov.

(TS mesta Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 30. marca 2016 13:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.