reklama

80 druhov piva od malých remeselných výrobcov čaká na návštevníkov Záhoráckeho pivného festivalu

Piaty ročník Záhoráckeho pivného festivalu sa uskutoční v obci Prievaly na úpätí Malých Karpát už v sobotu 7. mája. Na festival do obce, ktorú preslávil malý pivovar Sandorf, príde v tomto roku až osemnásť malých poctivých remeselných pivovarov.

Podujatie otvoria o 13. hodine. Na milovníkov piva čaká okrem kvalitnej ponuky malých remeselných pivovarov s poctivým pivom a zaručenou kvalitou, ako aj bohatý sprievodný program.

Návštevníci budú mať možnosť ochutnať približne 80 rôznych druhov pív, k tomu budú k dispozícii typické slovenské zabíjačkové špecialitky.

zpf-1

zpf-2
V Prievaloch očakávajú niekoľko tisíc návštevníkov

Atrakciami sprievodného programu budú hudobné vystúpenia Kabát Revival a ďalších hudobných skupín, chýbať nebudú ani pivné súťaže pre návštevníkov festivalu.

Organizátori predpokladajú, že počas 5. ročníka Záhoráckeho pivného festivalu prekonajú doterajšiu rekordnú účasť 7500 ľudí.

Ako hovoria, pekné počasie na Záhorí je vybavené, stačí len prísť, dobre sa zabaviť a ochutnávať.

Program v centre obce Prievaly pri sandorfskom šenku, len niekoľko kilometrov za Bukovou, potrvá až do polnoci.

Informácie nájdete aj na sandorf.sk.

zpf-3

Ulož ako PDF
Napísal 3. mája 2016 7:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.