reklama

Trnavská 13 sa pripravuje na rekordný pochod, v amfiteátri premietnu zápas Slovenska

Padne rekord? V doterajšej histórii Trnavskej 13 prišlo na pivný pochod najviac 3289 ľudí. Stalo sa tak minulý rok. Organizátori veria, že tentoraz môžu číslo ešte prekročiť.

Obľúbená akcia spojená s oslavami Dňa otcov sa uskutoční 11. júna. Na milovníkov piva bude čakať trinásť podnikov a päť bonusových. Takmer všade budú ponúkať nielen pivo a nealko, ale aj dobroty na zajedenie.

V minuloročnom hlasovaní na základe odovzdaných tzv. pivných indexov získal najviac bodov od účastníkov pochodu Reštaurácia a pivovar Sessler, na druhom mieste skončila Čajka a na tretiu priečku pivári postavili Grand Beer Pezinskú.

Predaj tričiek na pochod už prebieha v CD Aquarius na Štefánikovej ulici a v TINS-e na Trojičnom námestí v Trnave v cene 10 eur, juniorské stojí 7 eur a detské 6 eur. Zakúpiť sa budú dať aj priamo v areáli festivalu, ktorý sa tento rok uskutoční v mestskom amfiteátri na Halenárskej ulici.

tt-13-2016-pl

Už od piatka 10. júna o 15.00 tu spustia predaj tričiek a doplnkov, registráciu na pochod, preberanie pindexov, spoločné pitie piva, fotenie partií a všetkých účastníkov s maskotom a ďalšie atrakcie.

Štart pochodu bude v amfiteátri v sobotu o 8.00.

V piatok i sobotu bude pripravený bohatý program, ktorý vo večerných hodinách okorenia koncerty známych kapiel ako Zóna A, Vrbovskí víťazi či Polemic a v sobotu i priamy prenos na plátne zo zápasu majstrovstiev Európy medzi Slovenskom a Walesom. Duel má výkop o 18.00.

„Tešíme sa na všetkých účastníkov dvojdňového podujatia pod názvom Festival Trnavská 13, ktorý oficiálne odštartuje v piatok o 16.00 a ktorého súčasťou je aj unikátnych pivno-turistický pochod,“ dodávajú organizátori akcie z Občianskeho združenie Trnavská 13.

Generálnym partnerom podujatia je pivovar Pernštejn, hlavnými partnermi sú ZF Slovakia a HKS Forge.

Súťaže pre pivárov
– Najväčší pivár (Najvačšé brucho)
– Najmladší účastník (Najvačšé ucho)
– Najvačšá pivná partia
– Pivná štafeta
– Pivná papula
– Návštevník z najvzdialenejšieho mesta
– Spoločné pitie piva o 9:00, 10:00, 11:00 s fotografovaním

Základné údaje
Čo? Trnavská 13
Kedy? 10. a 11. jún 2016
Kde? Mestský amfiteáter v Trnave na Halenárskej ulici
Web: trnavska13.sk
Sociálne siete: facebook.com/trnavska13

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2016 20:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.