reklama

Trnavská 13 sa pripravuje na rekordný pochod, v amfiteátri premietnu zápas Slovenska

Padne rekord? V doterajšej histórii Trnavskej 13 prišlo na pivný pochod najviac 3289 ľudí. Stalo sa tak minulý rok. Organizátori veria, že tentoraz môžu číslo ešte prekročiť.

Obľúbená akcia spojená s oslavami Dňa otcov sa uskutoční 11. júna. Na milovníkov piva bude čakať trinásť podnikov a päť bonusových. Takmer všade budú ponúkať nielen pivo a nealko, ale aj dobroty na zajedenie.

V minuloročnom hlasovaní na základe odovzdaných tzv. pivných indexov získal najviac bodov od účastníkov pochodu Reštaurácia a pivovar Sessler, na druhom mieste skončila Čajka a na tretiu priečku pivári postavili Grand Beer Pezinskú.

Predaj tričiek na pochod už prebieha v CD Aquarius na Štefánikovej ulici a v TINS-e na Trojičnom námestí v Trnave v cene 10 eur, juniorské stojí 7 eur a detské 6 eur. Zakúpiť sa budú dať aj priamo v areáli festivalu, ktorý sa tento rok uskutoční v mestskom amfiteátri na Halenárskej ulici.

tt-13-2016-pl

Už od piatka 10. júna o 15.00 tu spustia predaj tričiek a doplnkov, registráciu na pochod, preberanie pindexov, spoločné pitie piva, fotenie partií a všetkých účastníkov s maskotom a ďalšie atrakcie.

Štart pochodu bude v amfiteátri v sobotu o 8.00.

V piatok i sobotu bude pripravený bohatý program, ktorý vo večerných hodinách okorenia koncerty známych kapiel ako Zóna A, Vrbovskí víťazi či Polemic a v sobotu i priamy prenos na plátne zo zápasu majstrovstiev Európy medzi Slovenskom a Walesom. Duel má výkop o 18.00.

„Tešíme sa na všetkých účastníkov dvojdňového podujatia pod názvom Festival Trnavská 13, ktorý oficiálne odštartuje v piatok o 16.00 a ktorého súčasťou je aj unikátnych pivno-turistický pochod,“ dodávajú organizátori akcie z Občianskeho združenie Trnavská 13.

Generálnym partnerom podujatia je pivovar Pernštejn, hlavnými partnermi sú ZF Slovakia a HKS Forge.

Súťaže pre pivárov
– Najväčší pivár (Najvačšé brucho)
– Najmladší účastník (Najvačšé ucho)
– Najvačšá pivná partia
– Pivná štafeta
– Pivná papula
– Návštevník z najvzdialenejšieho mesta
– Spoločné pitie piva o 9:00, 10:00, 11:00 s fotografovaním

Základné údaje
Čo? Trnavská 13
Kedy? 10. a 11. jún 2016
Kde? Mestský amfiteáter v Trnave na Halenárskej ulici
Web: trnavska13.sk
Sociálne siete: facebook.com/trnavska13

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2016 20:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.