reklama

Trnavská 13 ponúkne viaceré novinky, pivný pochod sa pôjde v modro-žltých tričkách

Okrem pivného pochodu organizátori pripravili aj bohatý sprievodný program zameraný hlavne na podniky na trase.

Trnavská 13 má stabilné miesto v programe akcií v slovenskom Ríme. Chýbať nebude ani tento rok, organizátori pripravujú na sobotu 16. júna 2018 už dvadsiatyprvý ročník akcie.

vyše dve desaťročia sa podujatie zaradilo medzi trnavské fenomény. Z pôvodne malého pivného pochodu dvadsiatich nadšencov sa vytvorila známa letná akcia, kde sa stretávajú priatelia, často celé rodiny, od detí, cez kočíkujúcich partnerov, mladých i skôr narodených, až po seniorov. Množstvo ľudí vyhľadáva práve Trnavskú 13, aby sa stretli so svojimi známymi, ktorých nevideli celý rok a spolu strávili príjemný deň.

Počas jedného dňa putujú ulicami mesta za pivom zhruba tri tisícky ľudí z celého Slovenska a Čiech. Na pochod sa tešia aj ľudia zo zahraničia pracujúci v našom regióne – Francúzi, Belgičania, Angličania, Španieli, či Nemci. V komunitách a partiách vládne vždy skvelá nálada, ktorej výrazne pomáhajú reštaurácie svojím programom a gastronómiou.


Organizačný tím Trnavskej 13

FOTO: Jana Kováčová

Organizátori svorne tvrdia, že akciu takéhoto rozsahu by toľké roky nemohli robiť, keby necítili potrebu urobiť niečo pre Trnavu, na ktorú sú hrdí. Pitie piva pritom na pochode vôbec nie je podmienkou, ide o vychutnanie si atmosféry. Návštevy barov, reštaurácií a pivární sa dajú absolvovať tiež len pri nealku, prípadne ochutnávaní kulinárskych špecialít, ktoré si podniky pripravili práve na tento termín.

Tohtoročná Trnavská 13 bude v duchu viacerých noviniek

Na tohtoročný pochod pripravili organizátori tmavomodré tričká so žltým lemovaním, logom a modernými pivnými motívmi. K dispozícii sú tričká pre deti od dvoch do štrnásť rokov, juniorov, dámy a pánov.

Do akcie sa zapojilo 13 reštaurácií a barov po celej Trnave, päť ďalších je registrovaných ako bonusových. Návštevníci píšu svoje hodnotenia podnikov do unikátnych pivných pasov a spolu určujú najlepší podnik podľa štyroch kritérií: kvalita piva, pivoprostredie, obsuha v reštaurácii a poradie podľa mobilnej aplikácie. Celkový víťazný podnik ako aj víťazi jednotlivých kategórií budú vyhlásení ešte v sobotu večer.

K dispozícii bude tlačená mapa a jej online verzia s popismi podnikov v modernej grafike.
Úplnou novinkou bude vedomostná online hra, vďaka ktorej sa záujemcovia dozvedia zaujímavosti o podnikoch na trase a môžu vyhrať zaujímavé ceny od pubov na trase.

V jednotlivých podnikoch bude bohatší program, na štarte i v cieli spoločné fotenie, súťaže a tričká, či diplomy pre účastníkov. Na nočné hodiny chystajú afterparty pre účastníkov pochodu.


Tričká TT13 edície 2018

FOTO: Jana Kováčová

Pripravených bude spolu viac ako 15 rôznych súťaží o tričká a zaujímavé ceny (napr. o najväčšie brucho, najväčšie ucho pochodu či najväčšiu partiu, vedomostné otázky). Súťažiť sa bude s Mestskou televíziou Trnava a Trnavským rádiom, na štarte, priamo v podnikoch i v cieli.

Pochod má štart v sobotu 16. júna o 8:00 pred Relaxom na Rybníkovej 16. Viac informácií nájdete na facebookovej stránke Trnavská 13 a na www.trnavska13.sk.

(TS)

Zoznam podnikov Trnavskej 13 v roku 2018

Relax (štart a cieľ Trnavskej 13), Cerveza, Depo, Trnavský dvor, Doors coffee Music pub, Bufet u medveďa, Čajka, Reštaurácia Sessler, Blumen Cafe, Apetito, Zelený kríček, Amfik cafe, Rotunda Spiegelsaal, Irish pub

Bonusové podniky: Saigon pub, Piváreň a pizza Krym, Stará pošta terasa, Lokal pub, City club

Ulož ako PDF
Napísal 2. júna 2018 16:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.