reklama

Výroba v automobilke PSA sa po dvojtýždňovej letnej odstávke opäť rozbehla

Trnavská automobilka PSA Groupe Slovakia spustila v pondelok 8. augusta rannou zmenou svoje linky a úspešne tak rozbehla výrobu po dvojtýždňovej letnej odstávke.

Zamestnanci sa po letnom oddychu vrátili do práce. Počas odstávky však viaceré tímy zabezpečovali tzv. odstávkové a údržbové práce výrobných liniek.

psa2

Ilustračné foto

Po tradičnom letnom oddychu čakajú automobilku nové výzvy.

„Hlavnou témou automobilky zostáva pre druhý polrok rozbeh výroby nového modelu Citroën C3, ktorý bol médiám na Slovensku aj vo Francúzsku úspešne predstavený 29. júna 2016. Automobilku čaká aj pokračovanie náboru na štvrtú, víkendovú pracovnú zmenu,“ pripomenula Natália Kozmelová z externej komunikácie automobilky.

Ulož ako PDF
Napísal 8. augusta 2016 19:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Výroba v automobilke PSA sa po dvojtýždňovej letnej odstávke opäť rozbehla”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.