reklama

Letná odstávka v trnavskej automobilke PSA Groupe Slovakia potrvá dva týždne

Tradičná letná odstávka produkcie potrvá v prípade trnavskej automobilky PSA Groupe Slovakia toto leto presne dva týždne. Väčšina zamestnancov túto časť leta využije na dovolenkový oddych. Posledným výrobným dňom pred letnou prestávkou je piatok 22. júla.

Výroba sa opäť rozbehne v pondelok 8. augusta 2016. Hlavnou témou automobilky pre druhý polrok bude rozbeh výroby nového modelu Citroën C3, ktorý bol médiám na Slovensku aj vo Francúzsku úspešne predstavený 29. júna 2016. Automobilku čaká aj pokračovanie náboru na štvrtú, víkendovú pracovnú zmenu.

psa3a
Ilustračné foto

Areál automobilky však nasledujúce dva týždne nebude zívať prázdnotou.

Viaceré tímy budú zabezpečovať dlhodobo naplánované tzv. odstávkové a údržbové práce výrobných liniek, od ktorých závisí plynulý chod automobilky na druhý polrok 2016.

Projekty realizované prevažne v prevádzkach zvarovňa a montáž sa budú týkať nielen údržby zariadení a ich spoľahlivého fungovania pre zabezpečenie už zvyčajne vysokej kvality automobilky, ale aj ich modernizácie pre pripravované aktivity.

Počas odstávky bude v závode prítomné aj fakturačné a finančné oddelenie.

Ulož ako PDF
Napísal 22. júla 2016 15:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.