reklama

V automobilke PSA pokračuje výroba po víkendovom testovaní bez obmedzení

Výroba v trnavskom výrobnom centre sa v pondelok 2. novembra ráno rozbehla bez akýchkoľvek komplikácií. Automobilka vyrába v štandardnom režime, informoval šéf komunikačného úseku Groupe PSA Slovakia Peter Švec.

V trnavskej automobilke zorganizovali počas víkendu vlastné testovanie, miera pozitivity na odbernom mieste trnavskej automobilky Groupe PSA Slovakia počas víkendového celoplošného testovania COVID dosiahla 0,25%.

“Z celkovo 1587 zamestnancov, ktorí využili možnosť testovania v Zdravnotnom stredisku automobilky, mali len štyria zamestnanci výsledok pozitívny,” skonštatoval Peter Švec.

Ilustračné foto

Ako ďalej uviedol, v priestoroch automobilky vďaka podpore Ministerstva obrany SR, zdravotného personálu a tímu dobrovoľníkov otestovali viac ako 37% zamestnancov. Priležitosť otestovať sa využili hlavne zamestnaci prítomní v práci počas vikendu a bývajúci v najbližšom okolí automobilky.

Automobilka uplatňuje od marca 2020 prísne hygienické opatrenia, ktoré boli v Trnave auditované s najvyššou možnou známkou, pričom väčšina opatrení platila aj počas letných mesiacov.

Ulož ako PDF
Napísal 2. novembra 2020 12:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.