reklama

V trnavskej automobilke počas prvého dňa testovania odhalili 12 pozitívnych

V prvý deň antigénového COVID testovania trnavskej automobilky Stellantis (donedávna Groupe PSA) vo štvrtok 21. januára 2021 absolvovalo test 1202 zamestnancov závodu a zamestnancov dodávateľských firiem pracujúcich v areáli výrobného centra.

“Pozitívnych bolo celkovo 12 osôb, ktoré okamžite nastúpili do karantény. Miera pozitivity v prvý deň testovania tak dosiahla 0,99 %,” informoval šéf externej komunkácie automobilky Peter Švec.

Testovanie v priestoroch automobilky, ktoré prebieha v koordinácii s mestom Trnava a Okresným úradom Trnava, bude pokračovať aj v nasledujúcich dňoch.

“V prípade potreby potrvá do utorka 26. januára,” poznamenal Švec.

Spoločnosť Stellantis vznikla 16. januára 2021 spojením skupín Fiat Chrysler Automobiles FCA a Groupe PSA. Jej súčasťou je aj trnavská automobilka.

Stellantis je globálnou spoločnosťou so 400 000 zamestnancami.

Ilustračné foto

Ulož ako PDF
Napísal 22. januára 2021 0:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V trnavskej automobilke počas prvého dňa testovania odhalili 12 pozitívnych”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.