reklama

V trnavskej automobilke počas prvého dňa testovania odhalili 12 pozitívnych

V prvý deň antigénového COVID testovania trnavskej automobilky Stellantis (donedávna Groupe PSA) vo štvrtok 21. januára 2021 absolvovalo test 1202 zamestnancov závodu a zamestnancov dodávateľských firiem pracujúcich v areáli výrobného centra.

“Pozitívnych bolo celkovo 12 osôb, ktoré okamžite nastúpili do karantény. Miera pozitivity v prvý deň testovania tak dosiahla 0,99 %,” informoval šéf externej komunkácie automobilky Peter Švec.

Testovanie v priestoroch automobilky, ktoré prebieha v koordinácii s mestom Trnava a Okresným úradom Trnava, bude pokračovať aj v nasledujúcich dňoch.

“V prípade potreby potrvá do utorka 26. januára,” poznamenal Švec.

Spoločnosť Stellantis vznikla 16. januára 2021 spojením skupín Fiat Chrysler Automobiles FCA a Groupe PSA. Jej súčasťou je aj trnavská automobilka.

Stellantis je globálnou spoločnosťou so 400 000 zamestnancami.

Ilustračné foto

Ulož ako PDF
Napísal 22. januára 2021 0:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V trnavskej automobilke počas prvého dňa testovania odhalili 12 pozitívnych”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.