reklama

Miera pozitivity na Covid-19 v trnavskej automobilke Stellantis dosiahla po štyroch dňoch testovania 0,92%

Miera pozitivity na Covid-19 v trnavskej automobilke Stellantis Slovakia po štyroch dňoch testovania nedosiahla ani jedno percento.

Testovanie antigénovými testami absolvovalo v trnavskej automobilke Stellantis počas štyroch dní do nedele 24. januára spolu 2726 zamestnancov závodu a zamestnancov dodávateľských firiem pracujúcich v areáli automobilky.

„Pozitívnych bolo doteraz celkovo 25 osôb, ktoré okamžite nastúpili do karantény. Miera pozitivity počas štyroch dní testovania tak dosiahla 0,92%,“ informoval šéf externej komunkácie automobilky Peter Švec.

Testovanie v automobilke prebieha v koordinácii s mestom Trnava a Okresným úradom Trnava. Pokračovať bude aj počas nasledujúcich dní, v prípade potreby potrvá do utorka 26. januára.

Ilustračné foto

Ulož ako PDF
Napísal 25. januára 2021 8:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.