reklama

Autobusy RegioJet obsluhujú už aj Trnavu, odvezú vás priamou linkou do Brna a Prahy

Súkromný dopravca RegioJet podnikateľa Radima JANČURU zaviedol 1. septembra novú autobusovú linku zo stredného Slovenska do Českej republiky.Raz denne spojuje Žiar nad Hronom, Nitru a Trnavu s Bratislavou, českým Brnom a Prahou.

„Vytvorením novej linky reagujeme na časté podnety obyvateľov zo západného a stredného Slovenska, ktorí požadovali priame prepojenie s Českou republikou. Naše žlté autobusy poprvýkrát zastavujú aj v Trnave, do siete zapájame aj Novú Baňu a Žarnovicu,“ hovorí Ivana Kašická, riaditeľka autobusov RegioJet.

Žltými autobusmi za prácou do ČR, alebo na výlet do Trnavy

„Vďaka vhodne nastavenému cestovnému poriadku môžu linku využiť napr. klienti, ktorí cestujú za prácou do Brna či Prahy. Keďže z Prahy odchádza už skoro ráno, na Slovensko prichádza už okolo obeda. Pri ceste späť zas odchádzajú autobusy zo Slovenska až neskôr poobede. Klienti vďaka tomu strávia s rodinou doma na Slovensku viac času,“ dodáva Ivana Kašická.

RegioJet touto linkou súčasne podporí cestovný ruch na západnom Slovensku. Predpokladá, že komfortné priame spojenie zaujme obyvateľov Českej republiky a prijme ich k návšteve historickej Trnavy.

regiojet-bus
Moderné žlté autobusy stoja už aj v Trnave

Cestovný poriadok novej linky

Odchody autobusov RegioJet sú zo Žarnovice každý deň o 15:30, z Novej Bane o 15:50 a cez Trnavu prechádzajú o 17:15. Do Bratislavy prichádzajú večer o 18:15, do Brna o 20:05 a do Prahy v noci o 22:30.

Na ceste späť odchádzajú autobusy z Prahy ráno už o 7:00, cez Brno prechádzajú o 9:30 a cez Bratislavu o 11:15. Do Trnavy prichádzajú o 12:15, do Novej Bane o 13:40 a do Žarnovice o 13:55. Ďalej pokračujú až do Žiaru nad Hronom, v oboch smeroch obsluhujú aj Nitru.

V Trnave sa nachádza zastávka priamo na autobusovej stanici, v Novej Bani pri železničnej stanici a v Žarnovici je umiestnená pri moteli Sitno.

Ceny lístkov začínajú na desiatich eurách

Ceny cestovných lístkov medzi Prahou a Trnavou začínajú na úrovni 10 eur, pri ceste na stredné Slovensko zaplatia klienti 11 eur. Ku každému lístku je automaticky predávaná aj miestenka.

Cestujúci tak majú 100% istotu, že nebudú musieť počas cesty stáť v uličke, ale usadia sa v pohodlných kožených kreslách autobusu.

Cestovné lístky sa dajú zakúpiť online prostredníctvom rezervačného systému dopravcu na internetovej stránke www.regiojet.sk, alebo na každej pobočke RegioJetu a STUDENT AGENCY.

Najmodernejšie autobusy v Európe a ďalšie služby na palube zadarmo

Podobne ako aj na ostatné linky nasadzuje RegioJet na trasu do Trnavy a Žiaru nad Hronom luxusné autobusy v špičkovom prevedení Fun&Relax. Ide o jedny z najmodernejších autobusov v Európe. V opierkach kožených sedadiel majú zabudované dotykové obrazovky, vďaka ktorým si môžu klienti skrátiť cestu sledovaním filmov a seriálov, počúvaním hudby, alebo hraním hier. Autobus je plne klimatizovaný, k dispozícií je aj WC. Pri každom dvojsedadle sa nachádza elektrická zásuvka pod napätím 230V a cestujúci sa v nich môžu taktiež pripojiť na internet prostredníctvom Wi-Fi.

Klientom je poskytovaný aj ďalší servis v cene lístka. V autobuse je prítomná stevardka, alebo stevard, ktorí sa počas celej cesty starajú o ich pohodlie. Priamo na ich miesto im nosia teplé nápoje v neobmedzenom množstve úplne zadarmo. V ponuke je horúca čokoláda, káva, capuccino a ovocný čaj. Objednať si môžu aj ďalšie drobné občerstvenie za výhodné ceny. Stevardi rozdávajú cestujúcim zadarmo aj dennú tlač a k dispozícii je aj palubný cestovateľský časopis.

Ulož ako PDF
Napísal 9. septembra 2016 6:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.