reklama

RegioJet prijme 30 nových stevardov z okolia Trnavy

Až 30 nových zamestnancov sa chystá prijať RegioJet v Trnave a okolí. Tí dostanú poprvýkrát možnosť pracovať ako stevardi v žltých vlakoch z Bratislavy do Prahy. Nových zamestnancov bude hľadať RegioJet na interaktívnom náborovom dni v Bratislave, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 4. októbra 2018 na bratislavskej hlavnej stanici.

Záujemcovia o prácu môžu svoj životopis poslať na stevard@regiojet.cz a budú pozvaní na interaktívnu prehliadku vlaku s prijímacím pohovorom. Prísť môžu aj na časť určenú pre verejnosť, ktorá sa organizuje medzi 13:00 – 15:45.

„Pracovať v RegioJete sa dá popri strednej aj vysokej škole, podmienkou je dosiahnutie veku 18 rokov. RegioJet poprvýkrát hľadá nových ľudí z okolia Trnavy. Dopravca uvažuje nad tým, že by novým zamestnancom preplácal náklady spojené s cestou do Bratislavy,“ uviedol koordinátor PR a komunikácie RegioJetu Martin Žarnovický.

RegioJet pripravil náborový deň v netradičnom štýle, návštevníkov chce prezliecť do ružových košieľ a dať im možnosť vyskúšať si prácu jeho zamestnancov. Návštevníci napr. absolvujú krátky baristický kurz a naučia sa pripravovať kávu na profesionálnom pákovom kávovari, budú si môcť zahlásiť do vlakového rozhlasu či autobusu a ochutnajú občerstvenie, ktoré sa servíruje v žltých vlakoch.

Tým, ktorým sa práca zapáči, budú môcť priamo vo vlaku absolvovať aj prijímací pohovor. Na podujatí RegioJet slovenskej verejnosti aj poprvýkrát predstaví svoj najnovší rušeň Bombardier TRAXX, do ktorého budú môcť návštevníci nahliadnúť.

Ilustračné foto: RegioJet

Dopravca plánuje v najbližšom období nakúpiť nové vozne a kapacitne posilňovať vlaky z Bratislavy do Prahy. Za týmto účelom už teraz hľadá nových stevardov a aj team leaderov (vlakvedúcich), ktorí sa postarajú o obsluhu cestujúcich.

Okrem plného úväzku hľadá RegioJet nových zamestnancov aj na polovičný úväzok a brigádu. Stevardom ponúka mzdu od 980 eur, brigádnikom ponúka za odjazdenie trasy Bratislava-Praha-Bratislava odmenu vo výške viac ako 40 eur.

Zamestnanci môžu získať aj ďalšie príplatky. Napríklad za náročnejšiu prácu na vyťaženejších spojoch alebo obsluhu až dvoch vozňov.

„RegioJet je jedna z mála firiem, ktorá dáva šancu aj čerstvým absolventom. Je to skvelý začiatok kariéry u zvučného súkromného železničného a autobusového dopravcu a možnosť, ako si životopis doplniť o cenný bod ešte počas štúdia. RegioJet hľadá stevardov a šoférov aj do svojich autobusov, zároveň prijíma nových predajcov lístkov na bratislavskú hlavnú stanicu, elektromechanika a technika opráv,“ priblížil Martin Žarnovický.

Práca stevarda v RegioJete je tiež dobrým základom pre ďalší profesný rast v oblasti služieb zákazníkom. Stevardi, ktorí kedysi pôsobili v RegioJete, dnes lietajú pre pretížné medzinárodné letecké spoločnosti a práca na žltých linkách sa pre nich stála skvelým odrazovým mostíkom ku kariére v oblakoch.

Pre najlepších stevardov ponúkame možnosť kariérneho posunu v rámci firmy. V túto chvíľu až 80 % zamestnancov zákazníckého servisu a dispečingu RegioJetu tvoria bývalí stevardi.

Ulož ako PDF
Napísal 1. októbra 2018 12:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “RegioJet prijme 30 nových stevardov z okolia Trnavy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.