reklama

Na novej palubovke v Mestskej športovej hale v Trnave sa hral extraligový volejbal

V dňoch 9. a 10. septembra 2016 sa do Trnavy vrátil vrcholový ženský volejbal. Volejbalový oddiele Hit Trnava v spolupráci s Mestom Trnava a Univerzitou sv. Cyrila a Metoda v Trnave zorganizovali medzinárodný turnaj o pohár primátora Mesta Trnava.

Turnaja sa zúčastnili kvalitné ženské extraligové tímy, jeden z Českej republiky (Brno) a tri tímy, ktoré sa predstavia v najvyššej súťaži – v slovenskej extralige (UKF Nitra, VTC Pezinok a Hit UCM Trnava).

Prvýkrát sa vyskúšali aj technické úpravy, ktoré Mesto Trnava zainvestovalo do palubovky. Nováčik extraligy Hit UCM Trnava si tak mohol vyskúšať novú vyznačenú, farebne odlíšenú volejbalovú plochu, čiary a volejbalové stĺpy.

Technický delegát po zhliadnutí online vysielania na internete, ktoré je tiež podmienkou účasti v najvyššej súťaži i reklamného lay-outa okolo ihriska schválil Mestskú športovú halu ako spôsobilú pri majstrovských volejbalových zápasoch v súťažnom ročníku 2016 – 2017.

hit-trnava-1

hit-trnava-2

Foto: Peter Václavek

Domáce družstvo viedol hlavný tréner Pavel Bernáth s asistentom Rastislavom Filípkom. Spolu so štatistikom družstva Vladimírom Bradáčom však nedokázali v konkurencii skúsenejších družstiev bojovať o popredné priečky. Postupne podľahli vo vyrovnanom zápase s VKKP Brno 1:3, UKF NItra 0:3 a VTC Pezinkom 0:3. V domácom družstve sa predstavila aj odchovankyňa Paulína Duchoňová.

Na turnaji sa najviac darilo družstvu UKF Nitra, ktoré postupne zdolali všetky družstvá a zaslúžene zvíťazili a odniesli si krásny pohár pre víťazov.

Družstvo Hit UCM Trnava môže svoju formu zlepšovať a postupne sa zohrávať i na turnaji v Pezinku počas ďalšieho víkendu a tesne pred začiatkom súťaže v Novom Meste nad Váhom.

Prvý zápas v extralige v Trnave vo volejbale po viac ako 20 rokoch je naplánovaný na sobotu 1.10.2016 o 18.00 hod. v Mestskej športovej hale v Trnave, v ktorom sa stretne Hit UCM Trnava proti UKF Nitre.

Zostava HIT UCM Trnava:
Kočišová, Kostelanská, Chrenková, Doluda, Šimková, Režná, libero Duchoňová (Rusnáková, Melišová)

Ulož ako PDF
Napísal 17. septembra 2016 7:34. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.