reklama

V krajskom derby privítajú volejbalistky Hit UCM Trnava Seničanky

V 6. kole slovenskej extraligy privíta Hit UCM Trnava v sobotu 29. októbra 2016 od 16.00 hod. v Mestskej športovej hale tím SVK Senica.

SVK Senica je dlhoročným účastníkom extraligy žien a Trnava je nováčikom. Spoločné dramatické zápasy absolvovali tímy mnohokrát už pred viac ako 20 rokmi.

Okrem blízkosti miest a príslušnosti k spoločnému samosprávnemu kraju sú momentálne družstvá aj tabuľkovými susedmi.

Hit UCM Trnava je s jedným bodom na predposlednom mieste a Senica bez bodu na konci tabuľky.

Pre oboch dôležitý zápas a pre Hit UCM Trnava príležitosť potešiť seba i divákov z prvého víťazstva.

maria-kostelanska-hit
V akcii kapitánka Mária Kostelanská

Foto: Peter Václavek

Vedenie Hit Trnava aj po dvoch domácich zápasoch vyzberalo dobrovoľným príspevkom na mládež čiastku (21,50 €) za ktorú po doložení z klubových zdrojov zakúpilo potrebné príslušenstvo pre mládežnícke kategórie.

Po zakúpení volejbalovej pomôcky na nácvik smeču, predseda Volejbalového oddielu Hit Trnava Miloslav Duchoň (na snímke vľavo) odovzdal trénerovi starších žiačok Rastislavovi Karnišovi počítadlo skóre na domáce zápasy, ktoré staršie žiačky absolvujú na ZŠ Spartakovskej.

duchon

Foto: Hit UCM

Výsledky a zápasy nájdete aj na www.volleynet.sk.

Domáce zápasy môžete sledovať na www.tvcom.cz.

Videopozvánka na zápas v podaní kapitánky Márie Kostelanskej:

hit-plagat
hit-program-extra

Ulož ako PDF
Napísal 27. októbra 2016 16:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.