reklama

Volejbalistky nastúpia proti tabuľkovému susedovi zo Zvolena

Hit Trnava pozýva na zápas volejbalovej extraligy žien Hit UCM Trnava – TJ Slávia TU Zvolen v sobotu 12.11.2016 o 18.00 hod. v Mestskej športovej hale.

V sobotu 12. 11. 2016 o 18.00 hod. sa tím Hit UCM Trnava stretne na domácej pôde v Mestskej športovej hale s družstvom TJ Slávia TU Zvolen.

Zvolenčanky sú po siedmich kolách extraligy s piatimi bodmi len o jednu priečku nad trnavským tímom.

Realizačný tím aj hráčky veria, že aj s podporou publika sa po tomto súboji posunú v tabuľke vyššie.

Na zápas pozýva opora tímu a druhá najviac bodujúca hráčka extraligy Darja Doluda.

Narodila sa v roku 1996 v Kyjeve, momentálne žije v Bratislave a študuje 1. ročník na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Volejbal hrávala v Kyjeve na Ukrajine, v KSL Košice a Slávii EU Bratislava. Na Slovensko sa presťahovala v roku 2012.

Výsledky a ďalšie zápasy Hit Trrnava a Mládež aktívne nájdete aj na www.hittrnava.sk.

img_5834

Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2016 11:57. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.