reklama

Máte odvahu vydržať 48 hodín bez médií?

Každý, kto má odvahu vydržať celé dva dni bez internetu, sociálnych sietí a iných médií má možnosť zapojiť sa do zaujímavého projektu. Udalosť s názvom 48 hodín bez médií pripravuje Fakulta masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave (FMK UCM) počas 23. až 25. novembra 2016 vo svojich vyučovacích priestoroch v Jame.

Projekt 48 hodín bez médií organizuje kolektív prvákov magisterského študijného programu aplikované mediálne štúdiá s podporou dekanky FMK UCM.

„Dnešní mladí ľudia si vôbec nevedia predstaviť svet bez médií. Mobilné telefóny, počítače, tablety tvoria neoddeliteľnú súčasť nielen ich životov. Ak nemajú médiá priamo v ruke, majú ich aspoň poruke. Vo dne, v noci,“ uviedla dekanka fakulty Dana Petranová.

Účastníci podujatia chcú poukázať a upozorniť na to, aké to je fungovať a vôbec prežiť dva celé dni bez internetu, mobilov, počítačov či dokonca kníh.

tv-ovladac

Ilustračné foto

Táto akcia má priniesť zábavu a upriamiť pozornosť na to, koľko času mladí ľudia trávia „on-line“.

Účastníci zistia, aké to je vrátiť sa späť do čias, kedy ľudia bežne existovali bez sveta médií.

„48 hodín bez médií má mladým ľuďom ukázať, akú úlohu zohrávajú médiá v ich živote. Projektom chceme priblížiť, aký by bol ich život, voľný čas a trávenie dňa bez médií. Bez ustavičného prívalu informácií a nepretržitého napojenia na sociálne siete,“ dodala Petranová.

Občerstvenie pre účastníkov akcie je zabezpečené. Okrem energetický nápojov a teplého obeda čaká na účastníkov akcie osviežujúca odmena v podobe čerstvých Bubble Tea.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 21. novembra 2016 8:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Máte odvahu vydržať 48 hodín bez médií?”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.