reklama

Pivnica Private Lounge v centre Trnavy splní vaše predstavy o ideálnom mieste na vianočný večierok alebo oslavu

Hľadáte priestor pre vianočnú párty, oslavu výnimočnej udalosti alebo na posedenie s obchodnými partermi? Odporúčame vám do pozornosti ideálny a výnimočný priestor vínnej pivnice zo 17. storočia v historickom centre Trnavy – Private Lounge.

Klembová pivnica sa nachádza na Pekárskej ulici. Novoobjavený zachovalý priestor s kapacitou pre 25 až 30 osôb sa oprávnene pýši atmosférou starého mesta.

Očarujúca pivnica ponúka možnosť občerstvenia prostredníctvom na mieru ušitého cateringu, švédskych stolov alebo podľa špeciálnych požiadaviek zákazníkov.

pl-1

Pohľad do interiéru dobovej pivnice Private Lounge

Štandardným vybavením priestorov je prístup k wifi sieti a kvalitné ozvučenie.

Nádych dobovej atmosféry ešte viac umocňuje pôvodný zrekonštruovaný interiér zachovaného štýlového nábytku  z čias obdobia zakladateľa Trnavskej univerzity Petra Pázmaňa.
Hoci 17. storočie bolo pre našu krajinu neľahkým obdobím, no práve v ťažkých časoch súženia a útlaku Trnava architektúrou prekvitala.
Private Lounge je dnes už len jedným z mála známych dostupných priestorov z doby našich rodákov a predkov. V súčasnosti je uspôsobený k tomu, aby tu hostia spokojne hodovali a zabávali sa.

Ponuka pre zákazníkov je zušľachtená individuálnym prístupom s cieľom priniesť návštevníkom priestorov dokonalý zážitok.

V prípade záujmu o prenájom priestorov historickej pivnice Private Lounge telefonujte na číslo 0944 900 009 alebo vypíšte svoje požiadavky do kontaktného formulára na tejto stránke.

Ďalšie informácie nájdete na www.privatelounge.sk.

(PR článok)

pl-2

pivnica-plagat-1pivnica-plagat-2

Ulož ako PDF
Napísal 7. decembra 2016 10:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.