reklama

Pozvánka: Nefalšovaná rocková nádielka v podobe ROCKSHOCK II.

Trnavské komunitné online Radio Bunker v spolupráci s ARTKLUB pozývajú na koncert troch rockovych kapiel s názvom ROCKSHOCK 2, ktorý bude ako už samotný názov napovedá poriadnym rockovým šokom pre vaše sluchovody! Koncert sa uskutoční 14. januára 2017 v Artklube na Hlavnej ulici č. 17, so začiatkom o 20. hodine.

Akciu otvorí domáca rock’n’rollová smršť HASH, ktorá v Trnave odohrá svoj prvý koncert v tomto roku.

Trnavská partička funguje na scéne už desať rokov a v januári to bude presne rok od vydania ich posledného albumu 10g. Už po niekoľkýkrát sa tak môžete presvedčiť, že keď je na pódiu HASH, bude to divoké!

O niečo mladšia rocková pecka THE GANG poteší najmä fanúšikov ženských vokálov. Ak by niekto pochyboval, že na Slovensku nemáme talentované rockové speváčky, The Gang so speváčkou Dory ho presvedčí o opaku. Ich štýlom je zmes hardrockových koreňov v kombinácii s moderným zvukom a čírou energiou.

Kapela koncom roka nahrala šesť nových študiových skladieb do tímu pribudol na gitaru rockový veterán z kapely Dorian Gray, Vadim Bušovský a na jar 2017 chystá táto zaujímavá zostava nahrávanie nového albumu.

Na záver si budete môcť pochutnať aj na lahôdke v podobe štvor- člennej kapely ACES. Na scéne pôsobia päť rokov a za ten čas stihli vzbudiť záujem verejnosti doma aj v zahraničí.

Nazbierajte dostatok síl na tento večer preto, že pri energii, ktorá srší z tejto mladej bratislavskej kapely, jednoducho nevydržíte len nehybne stáť v kúte.

INFO:

Miesto konania podujatia: ARTKLUB, Hlavná 17, Trnava
Dátum začiatku podujatia: 14. Januára 2017, 20:00
Vstup: 4,-€

FB udalosť:
https://www.facebook.com/events/1615399645436354/

HASH:

THE GANG:

ACES:

Ulož ako PDF
Napísal 31. decembra 2016 20:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.