reklama

Kaviareň Rotunda pozýva na zaujímavé akcie milovníkov piva a vína, prináša aj nové raňajkové menu

Kaviareň Rotunda Spiegelsaal pripravila pre svojich zákazníkov niekoľko noviniek.


Rotunda Spiegelsaal

Každú prvú sobotu v mesiaci až do júla sa uskutočnia v Rotunde Dni vína.

V sobotu 4. februára 2017 predstavia Slovenské novošlachtence, 4. marca predstaví svoje produkty Vinárstvo Roman Janoušek, na sobotu 1. apríla je naplánovaná súťaž o Víno Rotundy s vinárstvami Golguz, Chudý a Terra Parna.

Víno Tajná príde do Rotundy v sobotu 6. mája, 6. júna sa uskutoční akcia Spájanie chutí, kde môžete degustovať sedem svetových vín a štyri chute jedla, 1. júla si prídu na svoje milovníci ružovín vín na terase Rotundy s výkladom a občerstvením.

Dni piva budú v Rotunde v ľahko zapamätateľných dátumoch: 2.2., 3.3., 4.4., 5.5., 6.6. a 7.7.

Za skvelú cenu 70 centov budú v týchto dňoch čapovať pollitrový Bernard 10 a na rotačnú pípu budú narážať zaujímavé pivá Kout 12, Guinness, Bernard Ale 16, Plzeň 12, IPA či Sigelsberg Cider.

Nové raňajkové menu v Rotunde pripravujú v spolupráci s obľúbeným bistrom Baldisimi.

V ponuke sú tri druhy nátierok, ruské vajce, bageta s údeným lososom, francúzsky sendvič, raw torta, cheescake či quinnoa šalát.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 2. februára 2017 9:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.