reklama

Novinky v Rotunde Spiegelsaal: raňajkové menu, koncerty aj originálne akcie

-inzercia-

Štýlový bar Rotunda Spiegelsaal plní svoje predsavzatia a pokračuje v organizovaní zaujímavých poduajtí aj počas novembra.

Aktuálnou novinkou je podávanie raňajkových menu už od 7. hodiny. Hostia si môžu vyberať zo zapekanej flaguetty, volského oka alebo kvalitných párkov. K tomu samozrejme patrí aj šálka výbornej kávy, cena raňajkového menu je 2,70 eura.

ranajky-rotunda
Raňajkovať v Rotunde môžete v pracovných dňoch už od 7.00

Najbližšie už v sobotu 15. 11. od 20. hodiny sa môžete prísť započúvať do výbornej muziky v podaní hneď dvoch kapiel – country a české aj slovenské hitovky príde zahrať skupina Star Country, bigbítovú nádielku prinesie Second Band.

Na druhú lekciu minisérie Škola kávy pozýva Rotunda v utorok 18. novembra. Od profesionálneho pražiara sa dozviete okrem iného aj to, ako si urobiť doma výborné kapučíno s parádnou penou, ako si správne vybrať domáci pressostroj, k dispozícii bude samozrejme aj ochutnávka viacerých druhov káv a množstov dobrých rád. Akcia začína o 18. hodine.

Atmosféru 30. rokov minulého storočia prinesie Al Capone večer v piatok 21. novembra. Vítané je oblečenie v štýle neopakovateľných čias prohibície a vtedajších mafiánskych bossov.

rotunda-pirat
Pirátsky večer v Rotunde

Pre milovníkov vína pripravujú v Rotunde v sobotu 22. novembra prezentáciu produktov z malebného Vinárstva Chudý z Vinohradov nad Váhom. Samozrejmosťou sú ochutnávky, občerstvenie a príjemné rozhovory v dobre spoločnosti o víne aj kadečom inom.

Novinkou v progrmovej ponuke je Vedomostný kvíz v utorok 25. novembra. Na jednoduché aj zložitejšie otázky budú odpovedať maximálne 4-členné tímy, na ktoré čaká šesť kôl s desiatimi otázkami v každom z nich. Najlepší tím vyhráva od podniku fľašu whisky Jameson. Záujemcovia sa môžu do súťaže prihlásiť na čísle 0908 321 299.

Novembrový program uzatvorí pohodový a príjemný koncert Just a Archívny chlapec 28. novembra. Predstavia sa nádejní a šikovní muzikanti, ktorých objavila Demovnica RádiaFM.

O príjemné a originálne akcie nebude v Rotunde Spiegelsaal núdza ani v decembri.

Na piatok 5. decembra ohlasujú príchod Mikuláša s programom pre rodiny s deťmi, v druhej polovici mesiaca sa uskutoční nová akcia – Zoznamovací večer.

Podujatie je určené pre generáciu tridsiatnikov, ktorí hľadajú partnera. V rámci spoločensko-zábavného večera dostanú v Rotunde príležitosť zoznámiť sa dámy s pánmi, vstup na akciu bude len pre vopred prihlásených záujemcov. Dbať budú na rovnaký počet mužov a žien.

Zoznamovací večer sa uskutoční v druhej polovici decembra, prihlasovať sa môžete na tel. čísle 0908 321 299.

Aktuality z Rotundy môžete sledovať aj prostredníctvom stránky na Facebooku, link tu.

rotunda
Štýlový bar Rotunda na Kalinčiakovej ulici

Plagát:
rotunda-nov

Ulož ako PDF
Napísal 15. novembra 2014 7:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.