reklama

Decembrové akcie v Rotunde Spiegelsaal

Po minulotýždňovej návšteve Mikuláša, anjelov a čerta, ktorí potešili svojím príjazdom rodiny s deťmi priamo v priestoroch Rotundy, si prídu už v stredu 10. decembra fajnšmekri obľubujúci koktejlové nápoje.

V rámci decembrových akcií v Rotunde na Špíglsáli príde v stredu 10. decembra o 19. hodine medzi hostí profesionálny barman a odborník na miešané drinky Denis Nádaský.

Vodka Párty v piatok 12. decembra sa bude niesť v znamení nápoja, ktorí obľubujú nielen Škandinávci a preslávili ho aj ruskí stranícki predstavitelia.

Fantázii sa medze nekladú, kto príde vystrojený ako sa patrí na správneho sovietskeho papaláša (baranice, odznaky, pionierske šatky, žiguláky a volgy sú veľkým plusom), môže očakávať zaslúženú odmenu.

rotunda-n
Rotunda Spiegelsaal

Foto: spiegelsaal.sk

Na Štefana 26. decembra sa bude v Rotunde tancovať o stošesť na klasickej Štefánskej Disco Párty.

V medzisviatočnom období sa môžete zabaviť aj 27. decembra, kedy trošku tepla, leta a pohody prinesie do mrazivej noci Kubánsky salsa večer.

Vhodné oblečenie a imidž bude opäť odmenené darčekom.

Bar Rotunda na Kalinčiakovej ulici bude zatvorený len v dňoch 24., 25. a 31. decembra.

Pri príležitosti záveru roka 2014 by radi prevádzkovatelia príjemného podniku, ktorý si postupne získal dobré meno ponukou kvalitných služieb v originálnom prostredí, poďakovali všetkým zákazníkom za priazeň, podporu a dôveru, ktorú im prejavujú.

„Vďaka našim zákazníkom sa nám podarilo zvládnuť rok 2014. Ako nováčikovia sme toto obdobie prestáli, začali sme prinášať nové akcie a rozširovať našu ponuku. Veríme, že s nami zostanú aj naďalej a budú nám prejavovať svoju priazeň. Budeme sa snažiť im to vynahradiť a ponúkať naďalej kvalitné služby,“ uviedol Ľuboš Minarovič.

Plagát:
rotunda-dec

Ulož ako PDF
Napísal 10. decembra 2014 8:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.