reklama

Druhá polovica októbra v Rotunde: Rumová Party, Halloween, prezentácia vína aj koktejlový večer

James Bond Párty, Svetový deň kávy či ochutnávka vín s odborným výkladom v podaní Jozefa Zvolenského z vinárstva Terra Parna boli doteraz najúspešnejšími podujatiami v novom koncepte, ktorý svojím zákazníkom prináša od októbra štýlový bar Rotunda Spiegelsaal na Kalinčiakovej ulici.

„Teší nás, že postupne k nám nachádzajú cestu aj noví zákazníci,“ konštatuje spolumajiteľ originálneho podniku Ľuboš Minarovič.

Októbrový program pokračuje aj počas tohto týždňa.

ochutnavka-rotunda
Ochutnávka vín Terra Parna s prednáškou v Rotunde

V znamení celosvetovo obľúbeného nápoja bude akcia Rumový denník 24. októbra. Čaká na vás 15 druhov rumu z oblasti Karibiku a miešané nápoje. Večer v znamení pirátov a ich milovaného moku vystrieda 25. októbra poduajtie Vína z Mlyna spojená s ochutnávkou autentických malokarpatských vín.

Milovníci miešaných nápojov si prídu na svoje 29. októbra na Koktejlovom večere.

Októbrový program v Rotunde na Spiegelsaali uzavrie Halloween Party – večer určený pre strašidlá, duchov a iné príšery.

Mesiac október je v originálnom prostredí na trnavskom Spiegelsaale v znamení najpredávanejšieho piva nemeckej značky Paulaner – Paulaner Hefe Weissbier. V Rotunde plánujú každý mesiac ponúkať v rámci tzv. rotačnej pípy vždy iné kvalitné pivo – či už od presížnych svetových producentov a značiek alebo menších slovenských pivovarov.

Kompletný program prinášame na plagáte pod článkom.

Zaujímavé podujatia sa uskutočnia aj v novembri, samostatný článok s plagátom prinesieme na konci tohto mesiaca.

Ako prezradil Ľ. Minarovič, do Rotundy príde odborníčka na históriu Trnavy Simonne Jurčová, aby pútavo priblížila minulosť mesta prostredníctvom historických pohľadníc.

Tešiť sa môžete aj na Školu kávy s praktickými ukážkami prípravy a odborným výkladom v podaní profesionála. Návštevníci Rotundy budú môcť diskutovať, pýtať sa, aj pripraviť si vlastnú kávu priamo za barovým pultom.

Aktuálne dianie v Rotunde môžete sledovať aj na Facebooku, fanstránka je v tomto linku.

rotunda-okt-v
Pre zväčšenie plagátu kliknite na obrázok

Ulož ako PDF
Napísal 21. októbra 2014 6:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.