reklama

Bohatý február v Rotunde Spiegelsaal. Pozrite si zoznam akcií

Veľmi bohatý na akcie a podujatia rôzneho druhu bude mesiac február v Rotunde Spiegalsaal.

V nasledujúcich riadkoch prinášame informácie o akciách, ktoré sa uskutočnia v prvej polovici mesiaca. Vstup na každú z nich je voľný.

V nedeľu 1. februára zahájili v Rotunde Ligu spoločenských hier. Súťaž potrvá až do konca mesiaca. Hrať sa budú spoločenské hry Dobble, Dáma, Opice (Tumblin Monkeys) a Dixit. Hodnotia sa výsledky dosiahnuté hráčom vo všetkých hrách a najlepší štyria sa zúčastnia veľkého finále v nedeľu 28. februára o 15. hodine. Na celkového víťaza čaká darčekový kupón v hodnote 44 eur. Súťažiaci sa môžu hlásiť priebežne, bodujú sa všetky víťazstvá. Viac informácií a pravidlá priamo v bare.

rotunda-spiegelsaal
Rotunda Spiegelsaal

Foto: photodananai.sk

Vo štvrtok 5. februára o 19. hodine štartuje Vedomostný kvíz určený pre minimálne dvojčlenné družstvá. Na súťažiacich čakajú kvízové otázky z rôznych tématických oblastí.

Najbližší víkend 6. a 7. februára bude v Rotunde venovaný nezabudnuteľným 90. rokom.

Atmosféru tohto obdobia pripomenú dobové videoklipy, drinky, outfity aj živá kapela.

Každý, kto príde v oblečení, ktoré nosil pred 15-20 rokmi, a prinesie o tom dôkaz v podobe fotografie, získa bonusový drink.

Víkend v znamení 90. rokov štartuje v piatok aj v sobotu o 19. hodine.

Nasledujúci piatok 13. februára bude v Rotunde rovnako veselý. Návštevníci sa môžu zabaviť na Fašiangovom maškarnom večeri. Každá maska bude odmenená, vyhlásená bude aj súťaž o najlepšiu masku. Začiatok o 19. hodine.

Sobota 14. februára – ako inak – bude štylizovaná v duchu Valentínskeho večera. Pripravené bude špeciálne valentínske menu pre páry, Rotunda sa od 19. hodiny zahalí do príjemnej a pohodovej atmosféry.

Zaujímavé akcie budú pokračovať aj v druhej polovici mesiaca.

O pripravovaných podujatiach od 17. do 28. februára budeme informovať v ďalšom článku.

Dianie v Rotunde Spiegelsaal môžete sledovať aj na Facebooku (link tu).

Plagát:
rotunda-feb

Ulož ako PDF
Napísal 4. februára 2015 22:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.