reklama

V obnovenej Rotunde Spiegelsaal to začína žiť. Pozrite si program októbrových akcií

Zrekonštruovaná kultúrna pamiatka Rotunda Spiegelsaal začína v októbri s organizovaním pravidelných kultúrno – spoločenských akcií pre verejnosť.

V priestoroch štýlového baru na Kalinčiakovej ulici v Trnave sa uskutoční v priebehu októbra jedenásť zaujímavých podujatí.

Séria zaujímavých akcií v originálnom prostredí zrenovovaného záhradného pavilónu z roku 1792, ktorý celé desaťročia chátral, až dovtedy, kým sa do jeho obnovy nepustila trojica nových majiteľov, odštartuje už v stredu 1. októbra pri príležitosti Svetového dňa kávy.

Návštevníci Rotundy môžu od 11. do 16. hodiny degustovať rôzne typy káv formou espressa a alternatívnych metód prípravy z lokálnej pražiarne.

Bar s kaviarňou Rotunda Spiegelsaal privíta v piatok 3. októbra trnavskú bluesovú kapelu Second band, o týždeň neskôr príde na rad James Bond párty a s ňou koktejly, hudba, film, a atmosféry v štýle agenta 007.

rotunda-spiegelsaal
Rotunda Spiegelsaal

Foto: photodananai.sk

V sobotu 11. októbra prídu chvíle pre milovníkov vína. Majiteľ malebného vinárstva Terra Parna z Ružovej doliny v Suchej nad Parnou Jozef Zvolenský porozpráva popri degustácii aj zaujímavé príbehy vín.

Ďalšia akcia 15. októbra bude zameraná na koktejly. Barman roka Denis Nádaský prevedie návštevníkov Rotundy Koktejlovým večerom podľa chuti a želania návštevníkov. Ak zmeškáte prvú príležitosť, druhú šancu dostanete ešte aj 29. októbra.

Vlastné aj svetové hity príde 17. okóbra do Rotundy zahrať kapela Demo, o dva dni neskôr bude znieť priestormi Rotundy hudba z obdobia baroka a klasicizmu v podaní Trnavského Tria.

V znamení celosvetovo obľúbeného nápoja bude akcia Rumový denník 24. októbra. Čaká na vás 15 druhov rumu z oblasti Karibiku a miešané nápoje. Večer v znamení pirátov a ich milovaného moku vystrieda 25. októbra poduajtie Vína z Mlyna spojená s ochutnávkou autentických malokarpatských vín.

Októbrový program v Rotunde na Spiegelsaali uzavrie Halloween Party – večer určený pre strašidlá, duchov a iné príšery.

Mesiac október bude v originálnom prostredí na trnavskom Spiegelsaale v znamení najpredávanejšieho piva nemeckej značky Paulaner – Paulaner Hefe Weissbier. V Rotunde plánujú každý mesiac ponúkať v rámci tzv. rotačnej pípy vždy iné kvalitné pivo – či už od presížnych svetových producentov a značiek alebo menších slovenských pivovarov.

Kompletný program prinášame na plagáte pod článkom.

Aktuálne dianie v Rotunde môžete sledovať aj na Facebooku, fanstránka je v tomto linku.

rotunda-okt-v
Pre zväčšenie plagátu kliknite na obrázok

Ulož ako PDF
Napísal 30. septembra 2014 17:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V obnovenej Rotunde Spiegelsaal to začína žiť. Pozrite si program októbrových akcií”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.