reklama

Rotunda Spiegelsaal pripravuje celý rad akcií, zákazníci si môžu vychutnať aj jedlá z ich vlastnej kuchyne

Kaviareň Rotunda Spiegelsaal rozširuje ponuku jedál z vlastnej kuchyne. Svojich zákazníkov pozve aj v tomto roku na viacero zaujímavých spoločenských akcií.

V priebehu januára 2018 prišla kaviareň Rotunda na trnavskom Špíglsáli s ponukou jedál z vlastnej kuchyne. Pôvodné menu je v znamení upravenej ponuky raňajok aj teplých jedál, ktoré si možno objednať počas celého dňa.

V ponuke Rotundy okrem iného nájdeme napríklad Nakladaný hermelín, Bravčový bôčik marinovaný v pomarančovom džúse, Miešaný hovädzí tatarák so suchými hriankami, Maďarskú “jokai” fazuľovú polievku s čerstvým langošom či Hovädzí guláš na čiernom pive.

Prevádzkovatelia Rotundy v roku 2018 pokračujú aj v tradícii organizovania obľúbených akcií Dni vína a Dni piva.

FOTO: Rotunda Spiegelsaal

DNI PIVA

Dni piva v Rotunde sa stali už niekoľko rokov trvajúcou tradíciou podniku.

Čapujú sa obvykle komerčne menej známe, no kvalitné pivá z produkcie malých pivovarov a za skvelú cenu 70 centov sa v tento den čapuje ich stálica Bernard 10°. K pivu neodmysliteľne patria aj výborné chuťovky.

Dni piva sa v tomto roku uskutočnia 3. 3., 4.4., 5.5., 6.6., 7.7., 8.8., 11.11. a 12.12.

DNI VÍNA

Tradíciou štýlového podniku je aj pravidelné organizovanie Dní vína.

Súčasťou akcie sú degustácie najmenej ôsmich vzoriek vín s odborným výkladom a občertstvením, ktoré je chuťovo párované k jednotlivým vínam.

Dni vína sa nesú v znamení jednej témy, akou je napríklad odroda vína alebo zameranie na konkrétny región.

Milovníci vína si v tomto roku prídu na svoje pri degustácii vín z Panónskej panvy (už 10. marca), vín Nového sveta, z Talianska či ružových vín v lete na terase Rotundy.

LETNÁ TERASA, GRILOVAČKY & OLDIES PARTY

Po výbornom ohlase na zavedenie grilovačiek v roku 2017, opekanie pod holým nebom v priestoroch štýlovej terasy na poschodí Rotundy bude pokračovať aj v tomto roku – a v hojnejšom počte, predpoklad možnosti grilovania je od štvrtka do nedele.

Štart grilovačiek a otvorenie terasy je naplánovaný na jarné obdobie s príchodom teplejších dní.

O zábavu v kaviarni Rotunda sa bude v tomto roku starať aj DJ CALY a jeho Oldies Party.

Akcia sa bude konať každý druhý mesiac. K hudbe 80. a 90. rokov budú v ponuke aj rôzne špeciálne alko aj nealko drinky. Najbližšia disco akcia je naplánovaná na 21. apríla 2018.

Okrem pravidelných akcií si môžete v Rotunde objednať aj vlastnú párty, oslavu či dokonca usporiadať svadbu pri uzatvorení celého podniku. K dispozícii sú priestory pre 80 ľudí vo vnútri podniku, rovnako tak na hornej terase pod holým nebom.

Podnik tiež ponúkne svoje priestory pre organizovanie akcie pod názvom Breakfast & Business, na ktorej sa budú stretávať podnikatelia, s možnosťou podeliť sa o svoje skúsenosti či vymeniť si kontakty na osobných stretnutiach.

Aktuálne informácie o akciách alebo aktuálnom menu v Rotunde Spiegalsaal na Kalinčiakovej ulici v Trnave nájdete na www.spiegelsaal.sk alebo na Facebooku.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 27. februára 2018 16:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.