reklama

Nováčik extraligy Hit UCM Trnava sa prebojoval do play off

Víťazstvom proti TJ Slávia TU Zvolen v stredajšom zápase extraligy nováčik Hit UCM Trnava definitívne rozhodol o postupe do play off extraligy vo volejbale žien.

V ďalšom priebehu bude bojovať o čo najlepšie umiestnenie. V mestskej športovej hale v Trnave sa nehral divácky atraktívny volejbal, ale Trnavčanky chceli vrátiť Zvolenu potupnú prehru zo Zvolena.

Prvý set tomu aj nasvedčoval, od úvodu si vypracovali domáce výrazný bodový odstup, ktorý si udržali až do jeho skončenia. Druhý set bol vyrovnaný a rozhodlo sa až v koncovke, na prekvapenie prítomných divákov v prospech Zvolena.


Pred zápasom Hit UCM – Slávia TU Zvolen

Nakoniec zápas zobrala do vlastných rúk kapitánka Mária Kostelanská a ukázala svojim spoluhráčkam ako sa bojuje za družstvo a zariadila rozhodujúce body v zápase. Svojim bezchybným výkonom v útoku ale i v obrane si upevnila pozíciu najviac bodujúcej hráčky celej extraligy (325 bodov) a potešila prítomných divákov.

Najbližšie Hit UCM Trnava privíta už túto sobotu VTC Pezinok o 19.00 hod v Mestskej športovej hale, s ktorým má v tejto sezóne negatívnu bilanciu 1:2.

Pavel Bernáth, tréner Trnavy: “Dnes to nebolo ideálne, ale nie sme ani v ideálnom stave, takže sme trochu trápenia aj očakávali. Pochvalu si zaslúži naša kapitánka za hru, ale hlavne za to, že si dnes zobrala slovo aj v šatni a to je dôležité. Nefungujú nám trochu aj nevolejbalové veci. Asi sa začneme venovať mentálnemu tréningu aj tu na západe.”

Hit UCM Trnava – TJ Slávia TU Zvolen 3:1 (16, -22, 17, 18)
Zápas trval: 85 minút, rozhodovali: Kováč, Královič
Trnava: Kočišová 7, Kostelanská 23, Režná 10, Šimková 23, Rusnáková 4, Melišová 9, libero Plančíková (Doluda 4, Snopková 0, Duchoňová 0). Tréner: P. Bernáth.
Zvolen: Hešková 4, Vrabcová 2, R. Kubaliaková 9, Michaličková 5, J. Kubaliaková 12, Eleková 7, liberá Seidlová a Rajniaková (Balcová 2, Kohútová 1). Tréner: M. Uvaček.
Diváci: 100

Ulož ako PDF
Napísal 16. februára 2017 23:11. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.