reklama

Pezinok nedovolil Trnavčankám uhrať ani jediný set

V 6. kole nadstavby extraligy volejbale žien sa družstvu Hit UCM Trnava nepodarilo zvíťaziť v domácom prostredí v derby proti VTC Pezinok.

Do Mestskej športovej haly v Trnave zavítala slušná návšteva, ale od začiatku diváci videli priveľa chýb domácich hráčok na útoku a podaní.

Recept na zdolanie lídra skupiny 5.-10. z Pezinka žiaľ nenašiel hlavný tréner Pavel Bernáth Trnavčaniek ani v jednom sete.


Zo zápasu Hit UCM – Pezinok

Foto: Peter Václavek

Sobotná prehra znamená, že Hit UCM Trnava sa pred VTC Pezinok v nadstavbe nedostane a pred play off bude bojovať o šieste resp. siedme miesto s Prešovom a COP Nitrou.

V zostávajúcich štyroch kolách nadstavby Hit UCM Trnava cestuje 25. februára 2017 do Senice, 1. marca odohrá zápas na COP Nitra a 11. marca vo Zvolene. Predtým v poslednom domácom zápase v sobotu o 18.00 hod. privíta 4. marca 2017 družstvo z Prešova.

Pavel Bernáth, tréner Trnavy: „Najlepšia hráčka Pezinka dala 13 bodov. Trnava len pokazeným podaním a útokmi darovala Pezinku 30 bodov. K tomu viac netreba nič vysvetľovať.“

Hit UCM Trnava – VTC Pezinok 0:3 (-20, -12, -22)

Zápas trval: 69 minút, rozhodovali: Vaško, Gerboc.

Trnava: Snopková 2, Doluda 13, Režná 2, Šimková 10, Kostelanská 9, Melišová 4, libero Plančíková (Rusnáková 0, Kočišová 0, Duchoňová 0). Tréner: P. Bernáth.

Pezinok: Patschová 2, Jelínková 13, Marjenková 6, Grolmusová 6, Skalová 6, Emma Erteltová 5, liberá Kačerjaková a Kinclová (Fartelová 1, Tereňová 1).

Diváci: 200


Zo zápasu Hit UCM – Pezinok

Foto: Peter Václavek

Ulož ako PDF
Napísal 19. februára 2017 23:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.