reklama

Ženy Viktórie obhájili striebro na majstrovstvách SR

Domáce stolnotenisové súťaže družstiev dospelých vyvrcholili začiatkom apríla finálovými turnajmi, na ktorých štyri najlepšie družstvá dlhodobých súťaží zápasili o tituly majstra SR.

Ženy trnavskej Viktórie nastúpili do turnaja, ktorý sa konal v Dunajskej Strede, ako druhý nasadený tím.

V semifinále zdolali družstvo Ružomberka 6:1 a v súboji o titul nastúpili proti obhajcovi, favorizovanému celku Dunajskej Stredy.

Ženy zo Žitného ostrova víťazstvom 6:2 získali titul a Trnavčanky v zložení Tatiana Kukuľková, Natália Grigelová, Zuzana Peková a Zuzana Takáčová obhájili minuloročnú striebornú priečku.

Ivan Peko

Foto: archív KST Viktória

Ulož ako PDF
Napísal 24. apríla 2017 10:23. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.