reklama

Môže byť Trnava slovenským Oxfordom?

V tomto roku si dve trnavské univerzity pripomínajú 25, resp. 20 výročie svojho vzniku. Pri zakladaní oboch univerzít sa okrem trnavskej univerzitnej histórii opakovane konštatovalo, že Trnava by sa mohla stať slovenským Oxfordom. Univerzitným mestom s bohatou históriou a zaujímavou budúcnosťou. Čo sa stalo s týmto snom?

Žije mesto univerzitným životom? Sú univerzity súčasťou mesta? Aké perspektívy štúdia, študentského života a profesionálnej realizácie v Trnave majú študenti?

Ako je vnímaná Trnava a jej univerzity z vonku? Je Trnava slovenským Oxfordom, či len nesplneným snom?

Odpovede na tieto otázky budú hľadať hostia: hovorca mesta Trnava Pavol Tomašovič, prorektorka Trnavskej univerzity Viera Peterková, dekanka filozofickej fakulty UCM Katarína Slobodová Nováková a predseda študentskej rady Trnavskej univerzity Adrián Kobetič.

Diskusia sa koná dnes 10. mája 2017 od 18:00 v dočasnom kultúrnom priestore Berliner (Pekárska 40). Vstup zadarmo.

Organizátorom podujatia je Nová Generácia v spolupráci o.z. Publikum.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 10. mája 2017 9:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Môže byť Trnava slovenským Oxfordom?”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.