reklama

Trnavskú CITY ARENA čaká fantastická atmosféra, na Lucie sa predalo už 12 tisíc lístkov

Trnavská CITY ARENA v sobotu 3. júna privíta viac ako dvanásťtisíc fanúšikov českej rockovej skupiny LUCIE. Bude to jediný koncert tohtoročný koncert kapely na Slovensku. Historické koncertné prvenstvo na Štadióne Antona Malatinského si zapísala, tiež česká, skupina Olympic v auguste minulého roka.

„Tým, že pre koncert sprístupňujeme aj trávnik, ktorý bol doteraz pre fanúšikov tabu, počet 15 – tisíc ľudí na štadióne nás a naše zázemie určite nezaskočí. Naopak, čím viac bude fanúšikov, tým bude lepšia atmosféra,“ hovorí Pavol Adamec, predseda predstavenstva CITY ARENA.

„Prosím však, aby všetci podľa možnosti využívali verejnú dopravu, a ak prichádzajú do Trnavy autom, aby sa dopredu oboznámili s parkoviskami v okolí štadióna. Rovnako verím, že Trnavčania pochopia, že takýmito akciami spolubudujeme kultúrny život mesta a budú mať trpezlivosť s prípadnými obmedzeniami.“

Organizátori pre mimotrnavských návštevníkov CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského zverejnili mapu s parkoviskami, ktoré budú v sobotu prístupné. V prípade, že sa rozhodnú využiť podzemné parkovisko nákupného centra CITY ARENA, je nevyhnutné počítať s predĺženou dobou parkovania pri príchode i odchode.

Brány štadióna sa podľa jednotlivých sektorov otvoria o 18:30 (VIP státie), resp. o 19:00 (ostatné sektory).

Ideálnym spôsobom dopravy do Trnavy je mimoriadny vlak, ktorý bude vypravený z bratislavskej Hlavnej železničnej stanice v sobotu 3.6. o 18:55 h.

Zakúpený cestovný lístok k platnej vstupenke na koncert v symbolickej cene 2 € bude platiť aj na spiatočnú cestu s odchodom o polnoci z trnavskej vlakovej stanice. Na koncert sa dajú kúpiť aj špeciálne autobusové lístky.

„Tešíme sa na fantastickú hudobnú šou. Veríme, že tento koncert poteší fanúšikov Lucie z celého Slovenska,“ povedal pri nedávnej návšteve Slovenska spevák skupiny David Koller.
„Do Trnavy prichádzame s plnou výbavou, nejdeme na žiaden okresný prebor. Zavŕšime tu naše oslavy tridsiatich narodenín,“ dodal klávesista Michal Dvořák.

Vstupenky na koncert, ako aj lístok na mimoriadny vlak sú v predaji k dispozícii v sieti MaxiTicket, Ticketportal a Predpredaj.sk.

MAPA ZÁCHYTNÝCH PARKOVÍSK (stiahnuť tu).

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2017 21:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavskú CITY ARENA čaká fantastická atmosféra, na Lucie sa predalo už 12 tisíc lístkov”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.