reklama

Trnavskú CITY ARENA čaká fantastická atmosféra, na Lucie sa predalo už 12 tisíc lístkov

Trnavská CITY ARENA v sobotu 3. júna privíta viac ako dvanásťtisíc fanúšikov českej rockovej skupiny LUCIE. Bude to jediný koncert tohtoročný koncert kapely na Slovensku. Historické koncertné prvenstvo na Štadióne Antona Malatinského si zapísala, tiež česká, skupina Olympic v auguste minulého roka.

„Tým, že pre koncert sprístupňujeme aj trávnik, ktorý bol doteraz pre fanúšikov tabu, počet 15 – tisíc ľudí na štadióne nás a naše zázemie určite nezaskočí. Naopak, čím viac bude fanúšikov, tým bude lepšia atmosféra,“ hovorí Pavol Adamec, predseda predstavenstva CITY ARENA.

„Prosím však, aby všetci podľa možnosti využívali verejnú dopravu, a ak prichádzajú do Trnavy autom, aby sa dopredu oboznámili s parkoviskami v okolí štadióna. Rovnako verím, že Trnavčania pochopia, že takýmito akciami spolubudujeme kultúrny život mesta a budú mať trpezlivosť s prípadnými obmedzeniami.“

Organizátori pre mimotrnavských návštevníkov CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského zverejnili mapu s parkoviskami, ktoré budú v sobotu prístupné. V prípade, že sa rozhodnú využiť podzemné parkovisko nákupného centra CITY ARENA, je nevyhnutné počítať s predĺženou dobou parkovania pri príchode i odchode.

Brány štadióna sa podľa jednotlivých sektorov otvoria o 18:30 (VIP státie), resp. o 19:00 (ostatné sektory).

Ideálnym spôsobom dopravy do Trnavy je mimoriadny vlak, ktorý bude vypravený z bratislavskej Hlavnej železničnej stanice v sobotu 3.6. o 18:55 h.

Zakúpený cestovný lístok k platnej vstupenke na koncert v symbolickej cene 2 € bude platiť aj na spiatočnú cestu s odchodom o polnoci z trnavskej vlakovej stanice. Na koncert sa dajú kúpiť aj špeciálne autobusové lístky.

„Tešíme sa na fantastickú hudobnú šou. Veríme, že tento koncert poteší fanúšikov Lucie z celého Slovenska,“ povedal pri nedávnej návšteve Slovenska spevák skupiny David Koller.
„Do Trnavy prichádzame s plnou výbavou, nejdeme na žiaden okresný prebor. Zavŕšime tu naše oslavy tridsiatich narodenín,“ dodal klávesista Michal Dvořák.

Vstupenky na koncert, ako aj lístok na mimoriadny vlak sú v predaji k dispozícii v sieti MaxiTicket, Ticketportal a Predpredaj.sk.

MAPA ZÁCHYTNÝCH PARKOVÍSK (stiahnuť tu).

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2017 21:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

15 komentárov pre “Trnavskú CITY ARENA čaká fantastická atmosféra, na Lucie sa predalo už 12 tisíc lístkov”

 1. 1
  Všimáčik says:

  “Organizátori pre mimobratislavských návštevníkov CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského zverejnili mapu s parkoviskami…”
  Nemalo tam byť pre mimotrnavských návštevníkov?

 2. 2
  Palko says:

  Na webe sme.sk je aj toto „Mestská polícia nám vyšla v ústrety v tom, že neuzavrie sídliská, povedal Tóth.“

  Domáci čo tu platia dane sa zase musia prispôsobovať niekomu inému, len aby si ten dokázal aký „skvelý“ nákupný štadión postavil a má vplyv na MP. Vstupenky sú dosť drahé, tak by z nich mohli zaplatiť kyvadlovú dopravu z okrajových parkovísk.

  • 2.1
   Vlado says:

   No to parkovisko žiaľ nieje tvoje. Na to som sa skladal aj ja a to ja parkujem doma. A nemôžem sa sťažovať ak predo mnou niekto zaparkuje (nebude brániť vo výjazde). Ak sa vo vašom vchode dohodnete a postavíte si svoje parkovisko na svojom pozemku tak si môžte rozkazovať. Ja túto akciu vítam

   • 2.1.1
    Juraj Fuzák says:

    Presne tak, kazda akcia v meste ktora pomoze mesto ozivit je super. Bude tam podla mna menej ludi ako napriklad bolo na zapase s Anglickom a mesto “neskolabovalo”.

 3. 3
  aréna says:

  Palko nebuď buran, prečo by sme sa na jeden koncert nemohli na pár hodín prispôsobiť, zvlášť keď ide o akciu až celoslovenskú. To je bez ohľadu na to, kto momentálne ( zatiaľ ) ovláda City Arénu.
  Otázka je práve prečo nejdú takéto akcie jedna za druhou ? V BA by to frčalo, my sme tu stále zaspatí.
  Hrať tam futbal a robiť ho nevedeli, nevedia a nebudú vedieť. Ten môžu na tejto úrovni hrať kľudne v Modranke.

  • 3.1
   Palko says:

   Zase by som to nepreceňoval, že celoslovenská akcia. To, že je to jediný koncert na Slovensku mimo turné je len to, že si ich niekto pozval a zaplatil. Tour 30 rokov bolo vlani v lete (2016) a podľa ich webu bude ďalšie až v 2018.

   Rovnako ako pri väčších futbaloch aj pri tomto sa väčšina prispôsobuje vždy menšine a znáša obmedzenia aj keď ich tá konkrétna akcia vôbec nezaujíma.
   Išiel som cez BA, keď tam bol Depeche Mode a policajti v okolí štadióna riadili premávku a všetko usmerňovali aj pri parkoviskách. Predpokladám, že to bude tak aj v TT a nenechajú to celé na voľný chaotický priebeh. :)

   Samozrejme táto akcia pomôže reštauráciám v meste, ale rád by som videl situáciu aspoň trochu vyváženú medzi účastníkmi a neúčastníkmi, ktorých je mnohonásobne viac.
   Ja keď idem na nejakú akciu, tak sa prispôsobujem, aby som zbytočne neobmedzoval iných (domácich).

   • 3.1.1
    citatel says:

    Preco by mali na tejto akcii riadit dopravu v meste policajti plateni z nasich dani? To na margo tych,ktori sustavne poukazuju na obdobnu situaciu pri futbalovych zapasoch.

 4. 4
  sTToka says:

  Zadubenci, neriešte sprostosti.
  Je to len mlátenie prázdnej slamy.
  Osobne by som neumožnil k tomuto článku diskusiu a uverejnil by som to iba ako oznam.

 5. 5
  jano says:

  Všetko proti akcii typicky slovenské kecy !!!!!!!!! to potom by sa nedalo nič organizovať, lebo mne, susedovi aj…… to nevyhovuje choré

 6. 6
  ach jaj says:

  https://mytrnava.sme.sk/c/20712417/brocka-ziada-od-poorovych-firiem-pozemky-na-ktorych-stoji-city-arena.html

  http://www.trnavskyhlas.sk/c/22851-medzi-brockom-a-poorom-sa-opat-iskri-mesto-sa-sudi-o-pozemky-pod-city-arenou.htm

  Podľa týchto indícií, Jeho osvietenosť, Velebnosť najjasnejšia, Svetlo trnavčanov a Dobrovoľný natierač lavičiek začali rýpať do čohosi, čo je zadministrované a právne určite kvalitne ošetrené.
  Známe slovenské porekadlo hovorí: nerýp h.vno, lebo bude smrdieť.
  Tento špás, o ktorom pravdepodobne nerokovalo ani zastupiteľstvo, môže byť pre Trnavu veľmi drahý.
  Takéto kovbojské maniere terajších zástupcov ľudu patria do priestorov, odkiaľ sa sami vygenerovali: do parku pri Kalvárii, alebo na bývalý homlesácky kopec ktorý najnovšie pomenovali Agátka.

 7. 7
  uvidíme says:

  Zastupiteľstvo rokovať o tom nemusí.Aby si sa ešte neprekvapil.A vieš prečo to ide na Európsky súd?Lebo Slovenské súdy sú skorumpované.Bročka do teho!

  • 7.1
   ach jaj says:

   a keď neuvidíme?

   kto to bude platiť?

   ďalší kovboj tajtrlíkuje

  • 7.2
   uvidíme says:

   Ospravedlňujem sa,sťažnosť ide nie na európsky súd,ale na európsku komisiu.Na to má snáď právo.Alebo nie?Lebo to je Poór?Nech sa pozrie do zrkadla pán privatizér.

 8. 8
  Parva Roma says:

  Chudák ML…aj on hlasoval “za”…

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.