reklama

Víťazom hudobnej súťaže Humbunker 2017 sa stala trnavská kapela Family Friend

V piatok 9. júna 2017 zahrajú na akcii Trnavská 13 v Promenáde obidve finálové zostavy Family Friend aj Oživot zo súťaže HUMBUNKER 2017.

Druhý ročník súťaže hudobných skupín HUMBUNKER, ktorý organizuje trnavské komunitné online Rádio Bunker pod záštitou OZ Godot Projekt, pozná svojho víťaza.

Po mesačnom online hlasovaní prostredníctvom Facebooku, do ktorého sa prihlásilo po verejnej výzve päť kapiel, sa vo finálovom rozstrele stretli dve. Za výraznej podpory svojich fanúšikov sa podarilo mladej trnavskej zostave s názvom Family Friend získať najväčší počet hlasov – 94, druhí Oživot získali 34 hlasov.

V úvodnej časti sa prihlásilo do súťaže 5 hudobných skupín, ktoré spolu nazbierali 206 hlasov.

1. miesto Family Friend​ 110 hlasov
2. miesto Števo Gajdoš Trio​ 38 hlasov
3. miesto Atmosferik​ 26 hlasov
4. miesto Oživot 18 hlasov
5. miesto Jozefovekone​ 14 hlasov

V rámci celkového mesačného hlasovania bolo piatim skupinám odovzdaných spolu 334 hlasov.

Okrem vystúpenia Family Friends na Trnavskej 13 v piatok o 18:00 získava kapela aj pozvanie na live reláciu v Rádiu Bunker.

Ich hudba má blízko k indie rocku, piesne si skladajú sami a majú za sebou aj vystúpenia na akciách v Trnave a okolí. Na konte majú jedno EP-čko a v pláne na tento rok majú aj nahrávanie nových autorských skladieb.

Kapelu tvoria Lenka Molnárová, Martin Molnár, Denis Čapkovič a Marek Petrík a my im touto cestou držíme palce a veľa tvorivosti.

Organizátori

Ulož ako PDF
Napísal 5. júna 2017 14:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.