reklama

Ihrisko Žihadielko na Družbe slávnostne otvoria 1. júla

Trnavské deti sa už čoskoro budú môcť tešiť z nového ihriska s motívom rozprávkovej včielky Maje a jej priateľov. Ihrisko Žihadielko bude slávnostne otvorené 1. júla 2017 V Jame na sídlisku Družba. Vďačíme zaň aktivite Trnavčanov a Trnavčaniek, ktorí za naše mesto od 16. januára do 28. februára hlasovali v celoslovenskej súťaži spoločnosti Lidl o desať detských ihrísk.

Trnava si udržala poprednú pozíciu v silnej konkurencii ostatných veľkých miest. Snaha a nadšenie tých, ktorí zdieľali názor, že ihrísk nikdy nie je dosť, bolo odmenené druhým miestom s počtom hlasom 108 753.

Ihrisko v celkovej hodnote 87 000 eur sa stavia od začiatku júna.


Dokončenie nového ihriska je na spadnutie

Foto: Mesto Trnava

Slávnostné otvorenie Žihadielka je naplánované na 10.00 hod., sprievodné akcie potrvajú až do 18. hodiny.

Na deti čakajú Trpaslíci z RTVS, divadelné predstavenia, rôzne súťaže, a samozrejme, príde aj Včielka Maja osobne.

Ešte raz ďakujeme všetkým, ktorí hlasovali za Trnavu, a srdečne ich pozývame užiť si otvárací ceremoniál a stráviť na ihrisku príjemné chvíle so svojimi deťmi. Úsilie v hre, ktoré nás spojilo, prinesie plody v podobe šantenia, radosti z pohybu a vzájomnej spoločnosti.

A nezbednica Maja so svojimi priateľmi poteší množstvo detí aj v našom meste.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 22. júna 2017 8:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Ihrisko Žihadielko na Družbe slávnostne otvoria 1. júla”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.