reklama

Ihrisko Žihadielko na Družbe slávnostne otvoria 1. júla

Trnavské deti sa už čoskoro budú môcť tešiť z nového ihriska s motívom rozprávkovej včielky Maje a jej priateľov. Ihrisko Žihadielko bude slávnostne otvorené 1. júla 2017 V Jame na sídlisku Družba. Vďačíme zaň aktivite Trnavčanov a Trnavčaniek, ktorí za naše mesto od 16. januára do 28. februára hlasovali v celoslovenskej súťaži spoločnosti Lidl o desať detských ihrísk.

Trnava si udržala poprednú pozíciu v silnej konkurencii ostatných veľkých miest. Snaha a nadšenie tých, ktorí zdieľali názor, že ihrísk nikdy nie je dosť, bolo odmenené druhým miestom s počtom hlasom 108 753.

Ihrisko v celkovej hodnote 87 000 eur sa stavia od začiatku júna.


Dokončenie nového ihriska je na spadnutie

Foto: Mesto Trnava

Slávnostné otvorenie Žihadielka je naplánované na 10.00 hod., sprievodné akcie potrvajú až do 18. hodiny.

Na deti čakajú Trpaslíci z RTVS, divadelné predstavenia, rôzne súťaže, a samozrejme, príde aj Včielka Maja osobne.

Ešte raz ďakujeme všetkým, ktorí hlasovali za Trnavu, a srdečne ich pozývame užiť si otvárací ceremoniál a stráviť na ihrisku príjemné chvíle so svojimi deťmi. Úsilie v hre, ktoré nás spojilo, prinesie plody v podobe šantenia, radosti z pohybu a vzájomnej spoločnosti.

A nezbednica Maja so svojimi priateľmi poteší množstvo detí aj v našom meste.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 22. júna 2017 8:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Ihrisko Žihadielko na Družbe slávnostne otvoria 1. júla”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.