reklama

Vodič videl v protismere auto, strhol volant a vyhol sa čelnej zrážke. Skončil v priekope, zranilo sa päť ľudí

Polícia prijala vo štvrtok 27. júla o 06.51 h hlásenie o dopravnej nehode, ktorá sa stala medzi Trnavou a Suchou nad Parnou. Stalo sa tak na ceste, ktorá patrí dlhodobo medzi najrizikovejšie úseky v regióne.

Podľa slov hovorkyne KR PZ v Trnave Márie Linkešovej vodič Peugeotu Boxer jazdil v smere na Zvončín a v protismere mal jazdiť strieborný Ford, ktorý išiel do Trnavy.

„V snahe zabrániť čelnej zrážke strhol riadenie auta ku krajnici, kde sa vozidlo prevrátilo. V čase nehody sa v aute nachádzalo päť mužov, ktorí utrpeli viaceré zranenia. Podľa predbežných informácií najvážnejšie zranenia utrpel vodič Peugeotu. Všetkých zranených previezli záchranári na ošetrenie do nemocnice. Vodič strieborného Forda, ktorý mal v tomto úseku cesty predchádzať iné vozidlo, na mieste nehody nezotrval,“ informuje Linkešová.

FOTO: Polícia

Polícia žiada všetkých vodičov, ktorí prechádzali ráno uvedeným úsekom a vedia poskytnúť bližšie informácie k vodičovi strieborného Fordu a k priebehu nehody, nech akékoľvek informácie poskytnú polícii na linke 158.

„Zároveň apelujeme na vodičov, aby na ceste medzi Trnavou a Suchou nad Parnou zbytočne neriskovali. Rovný úsek cesty zvádza vodičov k rýchlejšej jazde, ale vzhľadom na charakter cesty odporúčame, aby vodiči prispôsobili jazdu šírkovým pomerom cesty a stavu krajníc,“ vyzvala verejnosť policajná hovorkyňa.

Cesta medzi Trnavou a Zvončínom patrí medzi najrizikovejšie v regióne. Na hrboľatej rovinke plnej dier a výmoľov ukazujú vodiči veľmi často svoju arogantnosť, aj chabé jazdecké schopnosti.

A len preto, aby získali pár sekúnd, vodiči tu predbiehajú bezočivo a riskujú nielen svoje, ale životy druhých.

Ulož ako PDF
Napísal 27. júla 2017 11:18. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vodič videl v protismere auto, strhol volant a vyhol sa čelnej zrážke. Skončil v priekope, zranilo sa päť ľudí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.