reklama

Múzeum Červený kameň pozýva na dramatické spracovanie Dumasovho románu Pani z Monsoreau

Múzeum Červený Kameň v spolupráci s divadelno-šermiarskou skupinou Exulis pozývajú na novinku z radu nočných prehliadok, dramatické spracovanie dobrodružného historického románu Alexandra Dumasa, Pani z Monsoreau v dňoch 25. a 26. augusta 2017 vo večerných hodinách.

Láska, intrigy a vášeň stoja v popredí tohto dobrodružného romantického príbehu, v ktorom spoločne s mladým grófom de Bussym prežijeme jeho osudovú lásku k tajomnej a očarujúcej pani z Monsoreau.

Poďte spolu s nami proti prúdu času až do minulých čias, kedy pravých mužov robila ich česť a kord bol ich jediným radcom.

Začiatok hraných nočných prehliadok je každú celú hodinu od 18.00 do 22.00 hod.

Vstupenky si môžete rezervovať cez portál www.návštevník.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 23. augusta 2017 9:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.