reklama

Countryfest dokončia muzikantským táborákom a Koncertom pre Karla

Nedokončený Countryfest 2017 v Jaslovských Bohuniciach, ktorého ostatnú kapitolu predčasne uzavrela náhla smrť gitaristu, speváka a manažéra českej kapely Taxmeni Karla Mrkvičku priamo na pódiu počas koncertu, bude mať svoju dohru v dňoch 15. a 16. septembra v miestnom amfiteátri.

Organizačný štáb Countryfestu pozýva v sobotu 16. spetembra na KONCERT PRE KARLA.

Od 18.00 hodiny vystúpia skupiny KAMELOT, TAXMENI, SLNIEČKO, BYSTRÍK BANDA a NEZNÁMI.

Muzikanti a priaznivci žánrov ako country, folk či bluegrass sa stretnú v Jaslovských Bohuniciach už o deň skôr, v piatok 15. septembra. Vo večerných hodinách je naplánovaný táborák, počas ktorého akusticky zahrajú muzikanti z rôznych skupín.

Podľa slov jedného z organizátorov Romana Áča muzikantská účasť na táboráku bude iste hojná, záujem o účasť prejavilo množstvo hudobníkov.

“Snažili sme sa za ten krátky čas spraviť , čo bolo v našich silách a zosúladiť všetky termíny. Chceme poďakovať za podporu verejnosti a obzvlášť organizačnému tímu pod vedením Romana Áča, Romanovi Horkému, Jurajovi Riedlovi a Rasťovi Jozefekovi (nakoľko nám poskytnú ozvučenie koncertu) , moderátorovi Chynovi, Bystrík Bandu a všetkým tým, ktorí pri organizovaní koncetu pomáhajú. Počas podujatia sa uskutoční spomienková slávnosť na počesť Karla Mrkvičku, na ktorej bude odhalené dielo od rezbára Juraja Kapuša venované pamiatke Karla Mrkvičku,” informuje Obecný úrad v Jaslovských Bohuniciach, ktorý je organizátorom podujatia.

Návštevníci Countryfestu, ktorí si odložili identifikačné pásky vstupné neplatia, pre ostatných je vstupné 5 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 3. septembra 2017 22:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.