reklama

Stolní tenisti úspešní v Chorvátsku aj Luxembursku

V polovici septembra sa v Luxemburgu uskutočnili Majstrovstvá Európy družstiev dospelých. V nominácii žien SR si svoje stabilné miesto našla aj dorastenka trnavskej Viktórie Tatiana Kukuľková, ktorá celý turnaj absolvovala s výborným skóre: dosiahla 8 víťazstiev a prehrala jediný duel.

Slovenky štartovali bez Ódorovej a Balážovej a obsadili 27. priečku, muži 13. pozíciu. Majstrami Európy sa stali muži Nemecka a ženy Rumunska.

Juniorské reprezentačné výbery sa v tom čase stretli na mimoriadne silno obsadenom turnaji najvyššej medzinárodnej kategórie ITTF Pro-Tour v chorvátskom Varaždíne.

Výborný výsledok a množstvo bodov do rebríčka si pripísal Trnavčan Štefan Peko, ktorý v konkurencii reprezentantov z 37 krajín z piatich kontinentov skončil v partii ôsmych najlepších hráčov turnaja.


Výprava SR na ME v Luxemburgu: Zľava Bai He, Peter Šereda, Eva Jurková, Nikoleta Puchovanová, Ľubomír Pištej, Tatiana Kukuľková, tréner Jaromír Truksa, Lucia Truksová

Foto: archív KST Viktória

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 26. septembra 2017 22:03. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.