reklama

Trnavské volejbalistky veria v prvé víťazstvo v novej sezóne, čakajú ich dva domáce zápasy

Volejbalové extraligové družstvo žien Hit UCM Trnava čaká stále na svoje prvé víťazstvo v sezóne 2017 – 2018.

Príležitosť uspieť bude mať v stredu 18. októbra od 18.00 hod., kedy privíta UKF Nitra a v piatok 20. októbra od 17.30 hod. proti VTC Pezinok – Bilíkova.

Oba zápasy sa odohrajú v Mestskej športovej hale v Trnave a pre divákov sú prichystané novinky.

V oboch zápasoch budú žrebovateľné vstupenky o zaujímavú cenu a v stredu sa po zápase môžu diváci občerstviť v bare Rotunda v Trnave.

Motiváciu majú aj hráčky jednotlivých družstiev, keď najlepšia z nich dostane ocenenie. Hráčky aj realizačný tím pozýva na zápasy fanúšikov, lebo dievčatá to v tejto fáze súťaže veľmi potrebujú.

Pre hráčky Trnavy to budú duely po odloženom zápase COP Nitra, kvôli epidémii v nitrianskom družstve. Hit UCM Trnava je však pripravené sa pobiť o dôležité body do tabuľky napriek zápasovému výpadku.

Na zápasy pozýva Lesia Slezáková

Lesia Slezáková študuje 3. ročník na Fakulte telesnej výchovy a športu UK Bratislava. Svoju kariéru vo volejbale začala v VO TJ Strojár Malacky, hrávala aj vo VTC Pezinok, ŠŠK Bilíková a ostatne vo VK Senice.

Okrem halového volejbalu sa v minulosti venovala aj atletike, divadlu, spevu a kresleniu. Najväčšie úspechy však dosiahla v plážovom volejbal, kde je 3 – násobná majsterka Slovenska v mládežníckych kategóriách, 2 – krát sa predstavila na Majstrovstvách Európy, dvakrát získala bronz na Majstrovstvách Slovenska v plážovom volejbale žien.

Lesia Slezáková
• Miesto narodenia: Bratislava
• Rok narodenia: 1996
• Výška: 175 cm
• Pozícia: liberka, smeč
• Obľúbená farba: tyrkysová

Ulož ako PDF
Napísal 16. októbra 2017 7:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.